Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én vagyok úgy, hogy nem...

Csak én vagyok úgy, hogy nem tudom, mik a céljaim?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmi célom, vágyam, nem tudom, mit akarok magammal kezdeni. Nem tudom, mi szeretnék lenni, hogy hogyan alakítsam az életemet. Mintha csak úgy lennék a nagy világban. Mintha nem nekem kellett volna megszületnem édesanyámból, hanem valaki másnak. Teljesen életképtelennek érzem magam. Nem vagyok pesszimista, de egyszerűen nem tudok mit kezdeni magammal. 19 éves korukra az embereknek már tudniuk kéne, mire teszik fel az életüket, mit szeretnének, meg ilyenek, nem? És mindemellett teljesen döntésképtelen vagyok. Miért van ez?


19/L



2013. máj. 26. 00:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy mindezt leírtad, megható volt. :)
2013. máj. 27. 22:27
 12/12 Ga-Te válasza:
Az a baj, hogy a világ túl szűk és kevés már ahhoz hogy be tudj egy romantikus vággyal itatott izgalmas utat ami egy abszolút magasztos célhoz vezet amibe végül önmagadra találsz. Tudom nem vigasztaló de nem is negatív eme komment csupán reális. Én 31 vagyok és csináltam már ezt azt tényleg de mégse tudom hol vagyok. Oké az embernek legyen szakmája meg ilyen olyan végzettsége. De és... ? Ez a nagy cél? Oké az ember elutazott ide-oda látta a nagy világot... éés? Engem az a gondolat gyötör hogy miért élek egyáltalán? Mi az amire hivatott vagyok? Ennyi a létem értelme, hogy legyen végzettség, menj el dolgozni, fizesd be a számlád, várd a buszt vagy állj sorba a boltba. Ez? Lehet bennem van a hiba nem tagadom, hogy a lelkem egy sokkal magasztosabb létértelemre vágyik és nem tudom elfogadni hogy csak egy porszem ember vagyok, egy röpke kis pillanat az univerzum végtelen idővonalán. Nem tudom... Egyébként nem vagyok egy agyon iskolázott és világjárta ember ergó felírhatnám az általam felsoroltakat a bakancslistámra és nem mondom hogy nincsenek is de mégse érzem az élet értelmének mind ezt.
2018. júl. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!