Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem találok célokat,...

Miért nem találok célokat, amiket elérhetnék? Motiválatlan vagyok, semmi sem érdekel igazán.

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és igazából semmi sem érdekel különösebbeb, néha van pár dolog amivel úgy vagyok hogy de jó, meg ezt szívesen csinálnám, aztán eltelik pár óra/nap és már az sem érdekel. Nem mondanám, hogy depressziós vagyok. Egy családi vállalkozásban "dolgozom" igazából csak vagyok benne, meg csinálom amire apámék kérnek, teszem a dolgomat. Nem hajszolom magam halálra,nincs kötött munkaidő és a pénz is jó. De nem különösebben érdekel.Csak úgy "tengődöm". Az, hogy elmenjek esetleg valami olyan munkahelyre, ahol gályázhazok napi 8 órát az ki van zárva, mert írtózom a monotonitástól. És hogy másnak dolgozzak napi 8-12 órát. Nem is beszélve a tetű főnökökről:) Töltöttem ki önismereti teszteket, az sem nagyon segített. Sőt, volt hogy 3 tesztből 3 külőnböző eredményt kaptam:-D meg lelkiismereti tesztek, stb, ott is ahányat kitöltötem kb annyi féle eredményt kaptam.

Magamról még annyit hogy fiú vagyok, folyékonyan beszélek angolul és középfokon spanyolul


2013. máj. 28. 13:25
 1/1 valerius válasza:
Szia sztem lehet jót tenne neked egy kis környezet változás...vagy akar az is segíthet ha beszelsz a haverokkal elmész velük erre-arra ...ezzel is kiszakadsz a megszokott kornyezetbol...vagy lehet h itt az ideje ott hagynod a csaladi vallalkozast...mondjuk keress vmi olyan melot ami erdekel es nem monoton stilusu...olyat amiben folyamatosan lehet feljebb haladni es ami szamodra izgalmasabb es amitol ugy erzed h erdemes felkelni minden reggel.....nekem pl ilyen az egeszsegugy....igaz meg csak tanulom de mindig van benne vmi uj es mindig van lehetosegem arra h azon belul vmi ujjal foglalkozzak......es mivel beszelsz ket nyelven így akar kulfoldon is van lehetoseged dolgozni...remélem tudtam segiteni.....igaz ez csak a szemelyes velemenyem....:-)
2013. máj. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!