Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen motiválatlan?

Miért vagyok ilyen motiválatlan?

Figyelt kérdés
Amíg suliba jártam addig voltak terveim nem kicsik, de miután elvégeztem őket és dolgozok azt veszem észre, hogy nincs motivációm, nincs egy kreatív ötletem és a páromon töltöm ki a sikertelenségemet, őt okolom, pedig ha annyira akartam volna mellette is meg csináltam volna. Talán sose voltam olyan mint amilyennek láttam magam. Talán csak olyan akartam lenni amilyennek elképzeltem magam. Azt hittem sikerül is megvalósítani sok dolgot, most hogy van rá kere, de nem az összes pénzemet elherdálom ostoba, szükségtelen dolgokra. Egyre csak hízok pedig annyira szeretnék egészségesen és szépen élni, mégha semmim sincs igazán csak a havi fizetés meg a párom. A tanulásból nagyon nagy bánatomra kiestem nem is tudom elképzelni, hogyan kezdjem újra nincs is rá motivációm se kedvem se segítségem.

2013. ápr. 30. 18:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj lesz erőt venned magadon, hozz változást az életedbe ! Szerintem ez se neked sem a párodnak nem tesz jót. Jókora lelkierő kell hozzá. Változtass magadon, frissítsd fel a kinézetedet, próbálj fogyókúrázni, rendbe tenni magadat de ne siettesd a dolgokat. Írj egy jegyzeted, írd fel mit szeretnél elérni, mindig kicsit aztán egyre többet és hogyha úgy gondolod, hogy meg van akkor pipáld ki és próbáld megtartani. :)
2013. ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!