Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ilyenkor mit csináljak? Vagy...

Ilyenkor mit csináljak? Vagy hagyjam az egészet és lesz ami lesz?

Figyelt kérdés

pár napja észrevettem/ észrevették hogy furcsa vagyok, a barátommal 5 hónapja vagyunk együtt és kb 1 hete megismertem egy srácot a suliból és (én olyan vagyok hogy belém többen kötnek, beszólnak megrángatnak stb) és 3 napja kb egy csaj odajött és belekapott a hajamba és elkezdett velem üvölteni, azt nem tudom hogy mit mert amint a hajamba kapott nekem se kép sehang ütöttem vissza, kapott egy hatalmas pofont és felrepedt a szája jött volna nekem, közben arra jött az a srác akit 1 hete megismertem és teljesen leblokkoltam nem tudtam megvédeni magam a barátaim hamar észrevették hogy csak bambulok ki a fejemből és lefogták, és én meg se szólaltam semmi, és ilyen többször is volt hogy valamit tennem kell de nem tudom megtenni mert leblokkolok mikor ő ott van...nem vagyok belé szerelmes mert barátom van akit szeretek, igaz hogy eddig kb 3x szakitottunk de akkor is szeretem...és aztóta mmióta megismertem a srácot azóta nem cigizek és teljesen mást csinálok mint amit szoktam, amit szerettem ( pl: zene kaja stb) azokat mostmár utálom..és mostanába nem eszek nem tudok aludni, és állandóan azon kattog az agyam hogy miért blokkolok le amint meglátom a srácot és ez miért lehet vagy hogy most mi van ezzel a sráccal meg velem...


segítsetek mert nem tudom mit csináljak


2013. máj. 29. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
valami hozzá köt ha ennyi idő után így megváltoztatott..szerintem már tudat alatt beleszerettél vagy csak vonz,hogy más mint a mostani barátod :)
2013. máj. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor most mit tegyek? hagyjam ott a barátom? mert ha most tudatalatt belészerettem akkor később már szerelmes lehetek belé tudatosan is nem?
2013. máj. 29. 19:08
 3/9 anonim ***** válasza:
figyelj én kívülálló névtelen senki mondjam meg neked, hogy szakíts a barátoddal? nem vagyok ilyen :) szerintem hallgass a szívedre.. gondolj arra hogy melyik kapcsolat neked a jobb melyikbe lennél boldogabb :)
2013. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ez az amit nem tudok, hogy most melyikőjüket szeretem, vagy hogy szeretem e őket egyáltalán
2013. máj. 29. 19:20
 5/9 anonim ***** válasza:
melyikük hiányzik jobban ha nem látod? melyiköjüktől lesz "pillangóhatás" :) ?
2013. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem tudom, most éppen mondtam a barátomnak ( ja aki ugy a barátom hogy ő azt mondja hogy nem ismerkedünk és kb 3 hónapig azt csinálta hogy nagyon leszart én belé szerettem és most 2 hónapja szólt hogy nem akarja elvesziteni a mosolyom meg stb) és mondtam neki hogy most ne beszéljünk egy hétig mert gondolkoznom kell stb...ma irtam neki vissza se írt...amúgy mikor suliba elmegyek a srác mellett és köszön akkor mindig elpirulok és onnantól kezdve hatalmas nagy jó kedvem van és mindenen csak mosolygok és a barátnőmnek mindig róla beszélek hogy milyen aranyos stb.
2013. máj. 29. 19:26
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor mi itt a kérdés?:)) már bocsi, de ha nem írt vissza a barátod akkor hatalmas bunkó..
2013. máj. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy tanácsot adtál :)
2013. máj. 29. 19:35
 9/9 anonim ***** válasza:
szíveseen:)
2013. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!