Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 3 hónapos köldök pc-m nem...

3 hónapos köldök pc-m nem akart begyogyulni megelegeltem es kivettem, meg gennyesedik, ilyenkor csak hagyjam? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Szoval aki kivette amikor meg gyulladt volt nem volt vele probléma? Olyanra gondolok hogy esetleg a genny nem tud távozni es betokosodikvagy ilyesmi? Ez most eleg undi lesz de fertotlenotgessem es nyomogassam ki belole a gennyt vagy hagyjam es majd a szervezetem megoldja? Neharagudjatok ha valakinek is felkavarodott a gyomra tudom h kicsit gusztustalan a téma :/ nekem aztan nem kell pc tobbet az tuti...
2013. márc. 23. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna kiszedned. Menj el ahhoz aki kiszúrta neked. Az szépen kitudja neked tisztítani és nem lesz gennyes.
2013. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt :) de sajnos mar kiszedtem.. De azt az ici pici lyukat hogy tisztitana ki? Amugy azert szedtem ki mert mar másodjára nőtt melle egy ilyen véres gennyholyag ami nem vadhús volt az tuti, mert ugye en is gondoltam rá h az de nem, egyrészt mert puha volt másrészt pedig volt egy kisebb mutetem akkor kiszedtek az orvosok es ahogy kb cibalva visszaszúrtak jol verzett es mintha belulrol kipukkasztotta volna.de utana teljesen eltunt aztan masfel het es megint megjelent es most is ott van szoval kiraly..
2013. márc. 23. 20:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Na várj, akkor már voltál dokinál vele?
2013. márc. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem nem :) bocsanat rosszul fogalmaztam, a mutet nem ezzel kapcsolatos volt csak sebész bacsi kivette mert ki kellett azt màr nem tudom pontosan miert valami aramos dolgot használt?? Lenyeg h miutan visszaerőszakoltak mert kertem őket h tegyek vissza akkor mintha kipukkasztotta volna belulrol ahogy kereste a lyukat felul es jo sok ver omlotz ki belole en meg persze visitiztam a fajdalomtol :/ es ezekután letisztitottam a vert amikor hazaertem es nyom nelkul eltunt. Na mindegy ebbol csak arra kovetkezteztem hogy ez nem vadhús volt. Nem is igazab ugy nézett ki.
2013. márc. 23. 22:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk durva, hogy a doki nem volt képes lekezelni, hogy ha látta hogy vérzel.... Na mind1. Figyi szerintem menj vissza ahhoz aki kilyukasztotta neked (remélem hivatásos pc-s csinálta...) És ő lekezeli. Tuti látott már ilyet (nem is egyet). Ha viszont képtelen erre akkor fordulj orvoshoz... ne várd meg amíg nagyobb baj lesz.
2013. márc. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!