Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan szerezhetnék egy kis...

Honnan szerezhetnék egy kis pénzt? Munkát nem kapok, de már ruhám sincs, se semmim, amit eladhatnék?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, suliba járok, több munkára is jelentkeztem, de nem vettek fel, angolul nem tudok, csak olaszul. Szó szerint nincs ruhám, két éve ugyanabban a tavaszi cipőben járok télen-nyáron, de már teljesen tönkrement, rögtön befolyik rajta a víz, A Nadrágom is már elég rossz állapotban van, télikabátom nincs, csak egy vékony átmeneti, abban fagyoskodok.

Max a régi könyveim vannak, amik "értéknek" számítanak, de hol tudnám őket eladni? Bár manapság nem igazán vesznek, mindenki eladni akar.

(A netet nem én fizetem, mielőtt valaki ebbe kötne bele)


2012. nov. 18. 12:23
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
De hol vannak a szüleid?
2012. nov. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Itthon. De nekik sincs sok pénzük, folyton csúsznak a számlák befizetésével, azon kívül nem vagyok jó viszonyban velük, nem kérek szívesen, ha tehetem elkerülöm őket.
2012. nov. 18. 12:27
 3/35 anonim ***** válasza:
56%

Igen, hol vannak?


Egyidősek vagyunk, én már külön lakom, és semmi pénzem, de ruhákat szokott venni nekem édesanyám, ezzel is megkönnyítve a pénzügyeimet.

2012. nov. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
68%

Ha tudsz olaszul,akkor suli mellett szerintem vállalj (olasz)különórákat.

Tegyél ki hirdetéseket,meg a sulidba,netre stb.

Csak lennének jelentkezők.


És,szerintem az se ártana ha megtanulnál angolul is valamennyire,mert nagyon sok helyre kell az angol is,habár az olasz se rossz.

2012. nov. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
65%

Még az előző vagyok:A régi könyveidet szerintem neten hirdesd.

Vagy antikvárium.

2012. nov. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
90%

Lehet ciki, de menj be egy családsegítőbe. Ott osztanak közbe ruhát ingyen és még beszélgetnek is Veled a lehetőségekről. Minden nap kinyomtatják a friss álláshirdetéseket is.


De akkor én már kérnék kölcsön a szüleimtől. Bár megértem, ha nincs, én is 24 vagyok és a szüleim évek óta nem tudnak támogatni egy forinttal sem.

2012. nov. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
29%

Már tényleg egy utolsó mondat:

Ha beadnád könyvtárba a könyveket,azért nem kapnál pénzt?

2012. nov. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
83%
Használt ruha boltban sem tudsz vásárolni?
2012. nov. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
80%
A vöröskereszthez, vagy védőnőkhöz is benézhetsz. Ételt az ételosztáskor kaphatsz, hogy tudj valamin spórolni. Könyveidet meg antikváriumba add be.
2012. nov. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
95%
Oké hogy nem kérsz szívesen, de ha már ilyen helyzetben vagy, tedd félre a büszkeséged.
2012. nov. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!