Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túlságosan komolyan veszem és...

Túlságosan komolyan veszem és élem az életet?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, soha nem dohányoztam, egyáltalán nem iszom alkoholt, gimnázium óta teljes munkaidőben dolgozom.

Szüleimmel lakom, a keresetem 100%-ban a bankba kerül.

Szórakozni nem járok, barátom nincsen. Sok férfival voltak próbálkozásaim, de kivétel nélkük mind-mind játékszerként kezelt, a férfiakba vetett hitem teljesen elveszett.

A külsőm meglehetősen megtévesztő: inkább egy felszínes, elkényeztetett apuci-kedvence plázacicára hasonlítok (kedvelem a minőségi divatos ruhákat/kiegészítőket).


Úgy érzem az életem teljesen üres és fogalmam sincs hogyan tudnék változtatni? Úgy érzem lemaradok az olyan dolgokról, amiket a korosztolyám megtapasztal: bulik, szerelem, izgalom, intrika, felhőtlen mindennapok...


2013. jún. 7. 11:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szólj, ha megvan a megoldás, mert hasonló cipőben járok kis különbségekkel.
2013. jún. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
legyél leszbi vagy kezdj el motorozni vagy driftelni az úgyis csajos sport
2013. jún. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az hogy nem cigiztél és nem iszol alkoholt, még egyáltalán nem jelenti azt hogy üres kell hogy legyen az életed. Ha te elégedett vagy a külsőddel, és nem zavar, hogy mások plázacicának néznem elsőre, akkor az sem baj. Te tudod hogy nem vagy olyan, és majd ha valakit igazán fogsz érdekelni, veszi a fáradtságot és megismer, és kellemesen csalódik. Mondjuk buktatója lehet a dolognak, hogy a plázacicákra bukó pasikat vonzod igy be, azok meg valószinűleg ismét csak játékszerként fognak majd kezelni. Ha üresnek érzed az életedet, töltsd meg értelmesen. Biztosan vannak barátaid, akikkel csinálhatnál közös programokat. Bulizni is elmehettek, nem kell ahhoz mindig alkohol, hogy jól érezd magad. Szerintem akár a munkahelyeden is felvetheted hogy csináljatok valami közös akciót, csapatépitő bulit. Próbálj ki új dolgokat, ismerj meg új embereket. Mondjuk nem tudom mi érdekel téged, de pl. beiratkozhatsz táncra, eljárhatsz sportolni, sok helyen szerveznek különböző túrákat, biciklitúrákat. Új ismeretségekkel aztán a világ is fokozatosan kinyilik előtted, meglátod, légy nyitott, és idővel biztosan a szerelem is rád talál, amikor majd nem várod. Vagy kezdj el nyelveket tanulni, egyszóval bármit, ami érdekel és ahol új embereket ismerhetsz meg.
2013. jún. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátaid? Az én helyzetem is hasonló a tiedhez ,2 jó barátnőm van, megbízhatóak a szürke hétköznapokból egy-egy hétvégén ők rántanak ki.
2013. jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Legyél önkéntes, dolgozz állatokkal, vagy emberekkel, nem tudom, melyik áll közelebb hozzád. Jó érzés az önzetlen munka, és valahogy feltölt. Bár ugyanígy csak javasolni tudom a házziállatot, kisrágcsálókat, nagyon fel tudják dobni az ember hangulatát.
2013. jún. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem cigizel, nem iszol még nem baj. Az sem baj, hogy dolgozol és félreteszel. Viszont, ahogy te is érzed így még meglehetősen üres az életed. Én csakis azt tudom javasolni, hogy gyűjts barátokat, kezdj el baráti társaságba járkálni. Csináld azt minél több emberrel amit szeretsz. Nyilván ne költsd el erre az összes pénzedet, de azért valamennyit költs szórakozásra. Aztán ha a társasági életed rendben lesz, akkor már utána hidd el nagyobb esélyjel találsz barátot is magadnak.
2013. jún. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
A kereseted 100%-ban a bankba kerül?A szüleidet nem szoktad támogatni,vagy magadnak se szoktál venni semmit?
2013. jún. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mozdulj ki, találj valami hobbit/sportot, amit szeretsz és ismerkedj! Legyél benne a bulikban is nyugodtan... nem iszol, nem szereted, nem gáz... :)

Utazgass, és tényleg próbálj ki mindent, ismerd meg a dolgokat!

2013. jún. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ugyanez vok én is csak fiúba
2013. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 dani900 ***** válasza:
44%

Azt megengedik a szüleid, hogy a fizetésedet teljes mértékben félretedd? Ők tartanak el?

Ennyi idősen, azért illene legalább részt venni a kiadásokban, nem vagy már gyerek, nem várhatod el, hogy más dolgozzon azért, hogy te élj, oké, hogy a szüleid, de akiket én ismerek, és én is, ugyanaz a korosztály vagyunk, mind fizetnek rezsit, és kaját is, pedig otthon élnek, és én is, és ez így normális sztem, bár, hogy őszinte legyek, ha megtehetném, hogy ingyen éljek, én sem ellenkeznék, úgyhogy nem teljesen a te hibád, de te tehetsz az ellen, hogy kislányként kezeljenek otthon.

2013. jún. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!