Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mondjatok 1 okot, hogy miért...

Mondjatok 1 okot, hogy miért ne öljem meg magam?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és az életem egy nagy SEMMI.A sulit ott hagytam ,mert sokat hiányoztam és nem tudom mi ez a rendszer de ha 90 órát hiányzok kirúgnak.. és nem igazolatlanra gondolok .Aztán most itthon ülök és nem csinálok semmit de nem azért mert nem szeretnék hanem mert nem tudok, már próbáltam munkát keresni de semmi normális nincs így már egy gyárba is jelentkeztem csicskásnak ,hogy legalább ne üljek itthon és legyen pénzem de nincs most felvétel szóval várnom kell hátha egyszer jelentkezhetek másik ilyesmi helyre is jelentkeztem azt mondták ott most nem vesznek fel embereket szóval tényleg sehová nem tudok elmenni dolgozni .A szüleimmel élek és nem megy jól a cégünk és ha pénzt kérek már rosszul vannak,hogy megint pénz kell de hát ha nem találok munkát és tanuláshoz is pénz kell mit csináljak? Nem akarnak adni semmire még éppen arra,hogy elmenjek fodrászhoz,kozmetikushoz ( de csak a szemöldököm csináltatom már nem gyantáztatok) és nagy ritkán valami szépségápolási dolgokat vegyek és ennyi ,ha el akarok menni valahová nincs pénz.. ha venni akarok egy ruhát ne költsek felesleges dolgokra,..de nem zavarja őket,hogy már kb nincs mit felvennem mert tönkre megy egy idő után minden ruha.. ami jó ruhám van azt a barátomtól kaptam na ő az egyetlen dolog az életemben ami jó,ha ő nem lenne én már biztos öngyilkos lettem volna csak ő miatta élek igazából.Na és még az is idegesít,hogy kajára se adnak pénzt mert hülyeségekre kötöm a hülyeség az amit én megeszek ők meg nem .Úgyhogy néha éhezek mert nincs itthon semmi amit megennék.Ja és tulajdonképpen velem akarnak mindent megcsináltatni az egész házat nekem kéne kitakarítani amit ők bemocskolnak .. és rám veszekednek,hogy nem segítek meg rendetlenség van miközben ők csinálják nem én.Már elegem van abból,hogy anya semmit sem csinál csak ül itthon és engem baszogat nagy ritkán takarít de mindig arra fogja,hogy ő nem bír mert beteg VOLT erősebb mint én már azóta szóval kifogás az egész csak nincs kedve és engem akar csicskáztatni.Röviden ennyi.
2013. jún. 8. 11:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szerinted nem mondtam már? Azt mondta nincs rá pénz tanfolyamra úgyhogy arról is lekéstem egyetemre meg nem fogok menni mert nem szándékozom 25 évesen elkezdeni munkát keresni meg am sincs olyan szak ami érdekelne inkább elvégzek egy okj-s tanfolyamot azzal többre megyek csak ugye fizetni kell érte.
2013. jún. 8. 12:28
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem bántásból mondom, de szerintem ne itt keresd a választ. Fordulj pszichológushoz..


dert

2013. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod, hogy valtozzon valami, az elso dolog az legyen, hogy a sajat felfogasodon valtoztatsz. Elvarod, hogy csak ugy adogassak neked a penzt, de amellett mindenhez ugy allsz hozza, hogy "nem szandekozom", "nem akarok", "nem erdekel", "nem fogok menni", "nem csinalom meg". Ez igy nem fog menni.
2013. jún. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
zsák krumpliért
2013. jún. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyél egy muffint inkább.
2013. jún. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mert én szeretlek!
2013. jún. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!