Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jogos, hogy ez miatt öngyilkos...

Jogos, hogy ez miatt öngyilkosságon gondolkodom?

Figyelt kérdés
Huszonéves, tanult, szépnek mondott lány vagyok. Évek óta szingli. Környezetemben egyre többen szóvá teszik, miért nincs már senkim. Ilyenkor legszívesebben elásnám magam. Úgy érzem magam, mint egy hulladék, aki senkinek sem kell. Nem érzem azt, hogy valamiért érdemes lenne élnem. Van munkám, tudok pénzt gyűjteni, de mi értelme az egésznek, ha sehová nem tudok elmenni nyaralni, kirándulni, senkivel nem oszthatom meg a mindennapokat, örömöket, bosszúságokat. Barátnőim sincsenek sokan, nekik van pasijuk és hát általában a pasi az első. Egy unalmas kis faluban lakom, igaz nincs fényévekre a nagyváros, de kivel menjek el ide-oda? Egyedül nem akarok. Már kezdek megbolondulni. Ingadozik a hangulatom, nincs önbizalmam, utálom magamat, amiért senkinek nem kellek. Én nem akarok így élni, mert csak szenvedés, nyűg az egész.
2013. jún. 13. 20:33
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Mennyi idős vagy pontosan? És merrefelé vagy elhagyatva? Jöhet privátban, ha ide nem szeretnéd kiírni.
2013. jún. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
34%

Ez hiszti kérlek szépen.

Ha az emberek így gondolkodnának akkor minden nap lenne egy öngyilkos ember.

2013. jún. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

ne gondolj rá :(

ezek alapján nagyon értékes vagy.. próbálj új emberekkel ismerkedni.

2013. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
44%
Neked is tenned kéne érte,hogy legyen.Én a helyedben örülnék am hogy van mindenem .
2013. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Inkább ne gondolj rá.

Csak,mert nincs jelenleg senkid,amiatt főleg ne. Majd lesz valaki.

És azzal nem "kell" nyaralni menni,hogy jól érezd magad,hanem egy pénz nélküli program is jó lesz :)

2013. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

jaaaaj, értelmetlen az önpusztító gondolkodás!

Ha mást nem, a munkahelyeden keres egy partnert, akivel összejöhetsz!

2013. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
69%
Te gondolkozol emiatt öngyilkosságon ne haragudj h ezt írom tedd több levegő marad... :S gondolkozz az mit mondjon akinek nincsenek szülei? vagy az aki nem tudott tanulni? akinek nincs munkára lehetősége? aki alig tudja felnevelni a gyerekét? akit elhagyott a férje több év után? aki nem tudja megteremteni a napi betevőt? majd lesz keress neten mást nem took mondani :S de ne légy buta emiatt ne tedd :)
2013. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
:( egyszerűen csak nincs lehetőséged ismerkedni, de te sem keresed. amúgy átérzem a helyzetedet, hidd el. És neked kell akkor a boldogság után menned, mert nem fog bekopogni. Menj el egyedül, iratkozz be valahova, vagy találj ki valamit, de az öngyilkosság az egy oltári nagy baromság, és ezt te is tudod. Pár hete még én is így gondolkodtam, de most van valakim (bár göröngyösen indul...). Kitartást!! 20/L
2013. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:

Az öngyilkosság semmire sem megoldás. Hidd el, mindenkinek van miért élni!

Írj privátot, beszélgessünk kicsit, hátha jobb kedvre tudlak deríteni és egy kicsit pozitív irányba terelni a dolgokat. Írj bátran!

2013. jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

elég sok embernek ez a gondja, hogy egyedül szórakozni menni, hát nem igazán jó, sőt nagyon rossz

ezt megértem, a környezetedben, ha meg kérdezik ne foglalkozzál vele, ereszd el a füled mellett,

neten v. bárhol máshol kellene ismerkedned, ami nem egyszerű N

2013. jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!