Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lesz így? Soha nem tudok...

Mi lesz így? Soha nem tudok saját lábra állni? Meddig viselnek el a szüleim?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem találok munkát, így itthon élek és a szüleim tartanak el.Anyukám fel is emlegeti napi szinten, hogy "nem akarok dolgozni" pedig én akarok, de egyszerűen nem találok munkát.Mindig jön, hogy más gyerekei találnak.Itt olyan lányról van szó aki csak azért kapott az óvodában állást(ahol anyukám is dolgozik) mert az anyja is ott dolgozik és ismerik a jegyzőt is aki berakta oda, pedig meg sincs a diplomája a nyelvvizsga miatt.

Van érettségim, egy okj-s szakmám és most egyetemre járok levelezőn.

Kilátástalannak látom a helyzetem, már öngyilkosságon is gondolkodtam, felvettem a diákhitelt, levelezőn ugye csak fizetős van, és közben hiába is végzem el munka úgy sincs, közben még a családom is utál.Mi a megoldás?Mindenhová ismerősöket tesznek be, vagy x év szakmai tapasztalat kell.


2013. jún. 25. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal lehetsz, randa dolog anyukádtól, hogy felhánytorgatja az eltartásodat. Az ismeretségi körömben (beleértve engem is) alig van olyan, aki 28-30 éves kora előtt a saját lábára állt volna, mégis a világ legtermészetesebb dolga volt a szüleiknek, hogy eltartják őket.
2013. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tommy_sparco válasza:
Majd idovel megoldodik a problemad. De hidd el, ha talalsz is munkat a szuleid ugyis kapnak valami uj okot, hogy kritizaljanak. :)
2013. jún. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ilyen a vilag mostanaban...

En is kesz vagyok, nem tudom elvegezni az orvosit mert nincs olyan hatterem hozza.

Teljesen kesz vagyok.

2013. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes, hogy én 16 évesen önállòan tudtam fenntartani egy albérletet, és 18 éves korom után teljesen önállòan tudtam külföldre költözni. Közben végig volt vagy 2-3 munkahelyem . Manapsàg ugylátszik nehezebb, bár 20 éves vagyok gondolom fiatalabb mint te....
2013. jún. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4-es nah es vannak nagyratoro terveid?

Mert en is rohadt jol keresek kint.

Meg minden.

Nah csak ezt orvosi mellett nem lehet megcsinalni...

Ugyhogy gyujtogetunk...:(


En nem akarok aljamunkat csinalni egesz eletemben!

2013. jún. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem nem volt lehetôségem arra hogy egyetemre menjek (ugye a család miatt) de mostmár önállò logisztikai vállalkozásom van... Tudod csak annyit tudnék mondani, hogy mindig van mit kezdeni az életeddel, csak sok a kifogás:)
2013. jún. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hat nekem se volt meg hozza a hatter ugyhogy hiaba en voltam aki korrepetalt masokat elso felevben megis en csusztam ki...

De egyszeruen keptelen vagyok feladni!!! :(((

2013. jún. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kitartás!:) soha nem szabad feladni és sikerülni fog amit elterveztél:)
2013. jún. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, ezt sosem fogom feladni! :) Akarmennyire nehez, akarmennyit kell verejtekeznem egyszeruen nem birom kiverni a fejembol hogy orvos akarok lenni.

Pedig ha hagynam a francba mar eleg jo eletem lehetne...


De ha a vegere jutok majd lesz mit meselni az unokaknak a nagyi hogy kuzdott meg a celjaiert... tiszta filmbeillo az egesz.

2013. jún. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!