Merre van a kiút?

Figyelt kérdés
Már nagyon-nagyon ki kell magamból adni a dolgot, ezért titeket untatlak vele. Szóval. Itt vagyok 18 éves srácként teljesen egyedül. Az otthon nem az, aminek lennie kellene. Nem menedék, hanem egy csak egy másik hely ahol kaphatom a pofonokat. Elmenni nem tudok, se kis idôre, se végleg. Senkire sem számíthatok. Az állítólagos legjobb haverom 1-2 órát nem képes rám szánni, hiába tudja, hogy baj van és már nem bírom ki itthon. Bezzeg én ott voltam neki ha kellettem...És itt akadok el, nincs senki mák akire számíthatnék. Senki. Hiába ismerkedek, hiába 'udvarlok' (régi szó, tudom) egy lánynak, ônemes egyszerûséggel lesz.r. Hiába vagyok akármilyen kedves, odafigyelô-nem csak vele, másokkal is- ennek a 10-ed részét sem kapom vissza. Itt vagyok teljesen egyedül, senkire sem számíthatok, közben kapom az fejemhez a sok sz.rt.. Elmúlik majd ez? Lesz jobb??
2013. jún. 25. 23:46
 1/4 A kérdező kommentje:
És az a legfájóbb, hogy fogalmam sincs milyen az amikor beülünk a haverokkal valahova, elmegyünk strandra, valaki átölel és megvigasztal, vagy csak annyit mond, hogy 'sikerülni fog ez meg, ügyes vagy'....
2013. jún. 25. 23:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Mesélnél a családodról és a barátaidról bővebben?
2013. jún. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Merre felé laksz? ha Nógrád akkor segíthetek;)
2013. jún. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szolnok, de azért köszi :)



Szüleimmel élek, van 2 nôvérem. A legidôsebb már külön él, a másik testvérem Pesten tanul, albérletben lakik és nyárra is ott marad. Szüleim alapjáraton rendesek, csak sokat veszekednek és néha rajtam töltik le. Haverok: akirôl meséltem, több mint 10 évw ismerem, de mostanában mintha nem is érdekelném. Többiek: jól indult a gimi, de egy gyerek kiszúrt engem és én lettem az akit utálni kell, mindenki követte... De én tényleg semmit nem csináltam, csak néhány emberrel elvoltam... De ennek már rég vége, hozzám se szólnak.

2013. jún. 26. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!