Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Véget akarok vetni az életemne...

Véget akarok vetni az életemnek, nem érzem jól magam?

Figyelt kérdés
Sokszor akartam már meghalni, mert egyszerűen nem látom értelmét, hogy tovább éljek. Minden napom ugyanúgy telik el, mint a többi, és meguntam. Nincsenek barátaim, nem járok el sehova, teljesen egyedül vagyok, itthon mindig balhé van a tesóm miatt, sírhatnékom támad, ki akarom nyírni magam.. Konfliktuskerülő vagyok, ezért ezeket a helyzeteket nagyon nehezen tudom kezelni. Az egyetlen menedékem az írás, mindig írok valamit, (fanfiction, regény, akármi) viszont el vagyok kenődve, mert látom, hogy alig érkezett pár kritika hozzá, pedig már vannak fent több fejezetek a neten, na mindegy. Ez miatt pedig elmegy a kedvem az írástól, pedig én csak ahhoz értek. Régen állandóan csúfoltak, ez pedig végigkísérte az életemet. Szörnyen érzem magam. Pszichológushoz félek elmenni, mert félek anyunak elmondani, hogy most akkor menjünk. Egyedül nem tudok elmenni különböző okok miatt.. Nem tudom hogy mit tehetnék. Több éve csak a halált látom a megoldásnak. De nem tudom azt sem, hogy hogyan öljem meg magam, és félek attól is, hogy lebukok, és az kínos lenne. Akkor meg jönne a szentbeszéd, hogy hogy mertél ilyet kislányom?! Ehhez pedig nincs energiám. És anyut se tudom csak úgy itt hagyni. Viszont ha maradok, akkor meg nekem rossz, csak én kínlódok ebben a rohadt lakásban. Segítsetek. 17 éves leszek.
2013. jún. 28. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
az egészben a leglehangolóbb, hogy még ezzel is csak egy átlag tizenéves vagy... azt hiszed, hogy másnak nincsenek ilyen bajai?
2013. jún. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
most komolyan. ilyenel jössz, hogy "16 éves vagyok, mindent láttam az életben, szar az egész, meg akarok halni" (ezt gúnyos hangsúlyban) ekkora baromságot azóta nem hallottam, mióta elmúltam 18, és nem beszélek magamban... képzeld én is írok, az én írásaimra sem kíváncsi senki... (egyenlőre) a mindennapok mindenkinek unalmas, és barátokat sem könnyű találni... mindenkinek ilyen béna az élete, csak valaki nem ezeket látja meg, hanem a jót... mondjuk, hogy tudsz írni, hogy vannak szüleid, hogy van neted, ahol ismerősöket kereshetsz... amúgy meg halgassál tiamatot... az jó az ilyen hangulatú embereknek... és különbenis... nem egészen 17 évet éltél... milyen jogon minősíted az életet??? sok ember sokkal többet élt, és tetszett neki... majd ha mégegyszer ennyit megéltél, akkor mondhatsz róla véleményt, addig meg az iskolával foglalkozzál, ne a hülyeséggel, különben lesz egy szar munkád, és akkor már tényleg lesz mire panaszkodnod.
2013. jún. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Iskola? Most fogok pótvizsgázni vagy századjára, mert állandóan megbukok a rohadt cigányok miatt, mert nem hagynak békén, s ezért nem tudok koncentrálni. (Tudom, jó kifogás, de így van.) Ott hagyom az egész kócerájt, és megyek dolgozni, hogy valamiből nekem is legyen ruhám, ne csak a r****c testvéremnek, akii minden nap más ruhákat hord. De hurrogjatok le ti is, tapossatok el még jobban, hisz ilyenek az emberek.
2013. jún. 28. 12:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Figyelj ide, kérdező. Ne hagyjál te ott semmit sem, hanem szépen végezd el a középiskolát és érettségizz le. Ez ma már alap. Addig valahogy kibírod,hogy nincsenek ruháid, képzeld én is kibírtam,hogy alig voltak új ruháim a 4 év alatt. Ha leérettségiztél, mehetsz Isten hírével akár külföldre is, de lehet,hogy akkor már kedved támad a továbbtanuláshoz is. Ne keseredj el, hogy pótvizsgáznod kell, csináld keményen, tanulj mint az állat, a büdös cig.ókkal meg ne foglalkozz, csak azzal,hogy legyél valaki és,hogy ki tudj törni a sz.ar életedből.
2013. jún. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Nehogy öngyilkos legyél nekem. Hidd el, az élet ennél ezerszer szebb is lehet, neked sajnos most ez jutott, egyenlőre...de ennél százszor jobb is lesz majd, hidd el nekem. De ahhoz meg kell magadat erőltetni, tenni kell érte. Ne foglalkozz se a tesóddal(főleg ne gyűlöld őt amiért több ruhát kap, ez a szüleid hibája nem az övé), ne foglalkozz te senkivel csak saját magaddal.Ha ennyire szeretsz írni legyen az a célod,hogy f.aszán lérettségizel majd elmész főiskolára és újságíró lesz belőled. Mindent el tudsz érni amit csak akarsz, nehogy már a h.ülye környezeted miatt(család, iskola) eldobd az életed. Nem érnek ők annyit. Pszichológushoz én mindenképp egyedül mennék a helyedben, mi az oka,hogy nem tudsz egyedül menni?

2013. jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Én is azt mondom mint az előző!

Ha megölöd magad akkor a szüleidnek nagyon rossz lesz és én inkáb azt választanám hogy nekem legyen kevésbé rossz mint a szüleimnek nagyoon rossz!:-|

2013. jún. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: azzal, hogy élek, nekem is pont annyira rossz, mintha anyuék elveszítenének.


Egyébként általánosba járok, azt pedig már eldöntöttem, hogy ott hagyom. Figyelj, minden nap sírja jöttem haza az iskolából, nem éri meg tovább kínlódnom. Utolsó évemre magántanuló lettem, anyu is és a tanárok is így látták jónak..


A testvérem a munkájából keres, nem anyu vesz neki. Nem csak ruházati célból akarok munkát, és nem csak magamra akarom költeni, én ennél sokkal jószívűbb vagyok, anyuéknak is szeretnék venni ruhát, mert nekik még erre sincs pénzük, mert elmegy a kajára. Meg még pár dologba bele szeretnék fizetni.

2013. jún. 28. 20:31
 8/10 A kérdező kommentje:
Persze ha nem halok meg.
2013. jún. 28. 20:32
 9/10 anonim válasza:
Elhiheted ha meghalsz akkor a szüleidet elképzelhetetlen csapás éri ha tényleg jószívű vagy megkíméled őket ettől a fájdalomtól!
2013. jún. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
17 évesen általánosba jársz? Ez komoly? Te tényleg beszo.tad a kárit : D
2014. szept. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!