Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen lány jut eszedbe a...

Milyen lány jut eszedbe a Klaudia névről?

Figyelt kérdés
Kérlek a hírességeket most mellőzd. Egy hétköznpi csajról van szó. Így név hallatán milyen külsőt, és milyen tulajdonságokat tudnál rá ruházni???
2009. okt. 16. 12:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Jesszus. Én is Klaudia vagyok, és mindennek amit eddig írtak tökéletesen az ellentéte :)
2009. okt. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Sőke,kicsit beképzelt de a maga módján aranyos!Küsejére hiú,felszínes kapcsolatokkal bíró ,érzékeny lányt!! S megtudhatjuk a kedves kérdező milyen????
2009. okt. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Én, barna szem+ hajú, magas. Valóban egy picit hiú és megaérzékeny. Vannak felszínes kapcsolataim, de én inkább azt mondom, h érdek kapcsolatok(barátságok).

Amúgy minden lében kanál féle vagyok. Szeretem a vicces embereket szeretek poénkodni. És szeretnék végre valakit szerelemből is szeretni....

Na de ez már mindegy.

2009. okt. 16. 19:21
 14/23 anonim ***** válasza:
50%
Csúnya, problémás szürke egér, VAGY kényes p*csa. A két végletet tudom elképzelni, biztos a tapasztalataim miatt :D
2009. okt. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Barátok Köztzös Claudia :D
2009. okt. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

barátnőm

xD

2009. okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Baaazd ez durva!!:D Én is Klaudia vagyok és mintha engem írtál volna le az utóbbi pár sorodban!!:D Az első szótól az utolsóig... :) Tök furcsa, hogy teljesen másra asszociálnak az emberek a nevünk hallatán.:)
2010. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
beképzelt + ribanc + kényes és barna hajú!!! :@
2010. jún. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Bocsi, de sztem te írtál a másik Klaudiás kérdésemre is... (véletlen 2* tettem fel, mert elfelejtettem, h már feltettem egyszer a kérdést) Szval mi a bajod a lánnyal??
2010. jún. 23. 21:52
 20/23 anonim ***** válasza:

Van Klaudia nevű ismerősöm.


Amúgy egy barna hajú, kék szemű, vékony csaj jut eszembe. (Nem az simerős)

2010. szept. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!