Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok bízni senkiben...

Miért nem tudok bízni senkiben? Még az állatokban sem.

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom elhinni amikor valaki azt mondja 'bízhatsz bennem'. Senkiben nem tudok bízni. Sem emberekben sem pedig állatokban. Van kutyánk is macskánk is és nem az hogy félek tőlük csak mindig ott van a gondolataim közt az hogy akármikor bánthat. Ugyanígy az emberekkel is. De nem tudom mi ennek az oka. Én próbálok másokban bízni de nem megy. Nincs is olyan ember akinek elmernék mondani mindent. Szerintetek mi ennek az oka? Hogysn tudnék ezen változtatni?
2013. júl. 3. 16:51
 1/3 A kérdező kommentje:
*Hogyan
2013. júl. 3. 16:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem változtatni kell, csak mérsékelni. Ha a társadban teljesen megbízol, ő azt kihasználja és megcsal. Tehát nem kell maradéktalanul megbízni semmiben és senkiben. Én sem mondok el mindent a barátnőmnek és biztosan ő sem tesz így. De mégis bízunk egymásban. Nem kell teljesen megbíznod senkiben, csak nem mindig arra kell gondolnod, hogy hazudik. ;)
2013. júl. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ezzel semmi baj!

Illetve csak azzal van a baj hogy az állatoktól is félsz!

A kutyáktól nem szabad félni,elsősorban azért mert vannak olyan kutyák amelyek megérzik és bolondok és arra ugranak(ilyennel találkoztam,de semmi probléma nincs mert határozottan elé kell vágni és el lehet kergetni).

A saját kutyádtól pedig felesleges félni!A kutyák családtagokat nem bántanak!de tényleg!!!

A kutyákkal úgy tudsz hozzászokni hogy minél többet foglalkozol vele hogy jobban kiismerd,hogy érezd hogy nem akar neked soha rosszat.

Embereknél pedig vannak dolgok amiket csak a legjobb barátnak mondhatsz el de valakinek vannak olyan dolgai amit még annak sem!Egy titok csak akkor titok ha te tudsz róla,ha tovább adod az már nem titok!

2013. júl. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!