Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire rossz/szívás/ciki,...

Mennyire rossz/szívás/ciki, hogy 22 évesen még mindig rajzfilmeket nézek? Főleg, hogy fiú vagyok.

Figyelt kérdés

Huszonévesen már szerintem ez elég húzós, akárhogy is, de nagyon szeretem a rajzfilmeket.

Mennyire cink, hogy még mindig csak ilyenek jönnek be?

Szeretem a Simpson Családot (és hasonlókat) is, de a legjobban a régi klasszikus Disney, vagy hasonló rajzfilmek, sorozatok jönnek be. Pl. (a régi) bolondos dallamok, Oroszlánkirály, Bambi... Többre is értékelek egy klasszikus rajzfilmet, mint egy mostani túlsztárolt "alkotást". Egyszerűen nagyon tetszik nagyon sok rajzfilmnek a látványvilága, a szereplői, a történetük, stb., sőt még a pénjaik is. Persze azért nem gyűjtök hozzájuk kapcsolódó dolgokat, esetleg még utánanézek, hátha tudok egy-egy rajzfilmből látni korai koncepciókat, munkákat a neten.

Már attól is félek, hogy így nem lesz már barátnőm. (Egyszer volt középiskolás szerelmem, de előle titkoltam, hogy szeretem a rajzfilmeket.)


Egyáltalán ez nem jelenthet valamilyen pszichológiai problémát, vagy ilyesmi? Mármint, hogy így szeretem a rajzfilmeket.



2013. júl. 3. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

hát néha a Tom és Jerrynek sokkal több mondanivalója van, mint egy nagy hálivúdi múvinak:D

szerintem nem gáz, ízlések és pofonok:) ne titkold el semmiképpen, ez hozzád tartozik:) egyedivé tesz, az tuti:D

esetleg próbálj meg munkailag is errefelé orientálódni.. rajzfilmkészítő.. és akkor rámondhatod, hogy szakmai ártalom;):D

2013. júl. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 25 évesen a simson család,futurama,amerikai fater,southparkot szoktam nézni!

Már amikor akad rá időm...

2013. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18 évesen Naruto ... xD
2013. júl. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez jó dolog. :) Nem mindennapi dolog, de egyébként ez is egy művészet, és én is szeretem a rajzfilmeket.


Ne titkold, hanem keress olyan lányt, aki elfogad. Mondd, ha összeházasodsz vele, 20/30/50 évig csak titokban nézel rajzfilmet, mert félsz, hogy nem fogadna el úgy?


17/L

2013. júl. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább annak a nézetnek kéne már végre megdőlnie, hogy az animáció mint olyan valahogy egy meghatározott korcsoporthoz szól csak, és aki kívül esik ezen a csoporton, mégis szereti a rajzfilmeket, az valahogy fura. Főleg mivel rendkívül sok animációs film vagy sorozat kimondottan a felnőtt korosztálynak készül, és amik nem, azok is sokszor számos olyan momentumot tartalmaznak, amik direkt az idősebb nézőkhöz szólnak.
2013. júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A hupikék törpikék például a családon belüli erőszak megtestesítői, a Flinston család pedig pont felnőtteknek íródott.
2013. júl. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is teljesen normális legalábbis elfogadott bizonyos körökben. mint előttem írták nem minden rajzfilm szól gyerekeknek és néhány egész estés rajzfilmet pl oroszlánkirályt is néznek felnőttek is.

amíg nem kezdesz el rajongani pl valami teletabi szintű rajzfilmért aminek az értelmi érzelmi színvonala 1-2 éves kor felett már idegesítő addig szerintem semmi gond.

2013. júl. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Egyálltalán nincs ebben semmi ciki sem.... az osztályfőnököm kb. 40-50 éves lehet és mondta h hétvégén mindig azt szokta nézni mikor felkelt...szóval a mesékből sosem lesz elég...
2013. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja,hogy ez ciki,az nem elég érett ;)
2014. márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Süle Dominik ***** válasza:
Semmenyire. Én mai napig nézem a régieket. Kissráckorom egyik legmeghatározóbb eleme volt a Star Wars után
2016. febr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!