Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Voltak olyanok köztetek...

Voltak olyanok köztetek biztos akik egy bizonyos életszakaszban döntésképtelenek, esetleg ötlettelenek voltak, mint karrier ill. az élet egyéb területén. Ti hogyan birkóztatok meg ezzel?

Figyelt kérdés
Egy nemrég 20. életévét betöltött srác vagyok. Külföldön dolgozom az építőiparban végzettség nélkül 5x-6x több jövedelemmel, mint itthon, szóval panaszkodnom nem lehetne, de mégis. Sok változáson mentem mostanában keresztül. Apám/anyám külföldön szint úgy két különböző kontinensen én meg Európában hetente /kéthetente másik országban szóval semmi állandó nincs az életemben. Szeretném a szabadidőmet tanulásra fordítani vagy fejleszteni magam, de nem tudom pontosan mi az ami érdekel és amit később szeretnék elérni az életben. Társat sem találok ilyen munka mellet és mostanában igazából fel sem dobja a hangulatom semmi. Többet nem írok, mert ezt sem hiszem, hogy túl sokan végigolvasnák. Hasonló szituációban lévő vagy olyan személy válaszait várnám aki már átesett ilyesmin. (akár lehet ez fiatal felnőttkori depresszív állapot, akár csak egy semmit mondó hangulati állapot).

2013. júl. 5. 00:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem írtam le túl egyértelműen a kérdést. Igazából ötleteket, vagy a saját sztoritokat várnám vagy a helyzet kezelésére szolgáló tartalmakat :)
2013. júl. 5. 00:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy 5x-6x jobban keresel, mint itthon, ebből gondolom nem olyan nehéz félretenni egy keveset havonta. Ameddig nem jössz rá, mi az, ami tényleg érdekel, gyűjtögess és ha már tudod mi az, lesz rá valamennyi anyagi háttered pl tanuláshoz, vagy család alapításhoz, bármihez. Ne erőltess semmit, mert csak időt és energiát fecsérelsz vele, az életed alakul magától és te is változol még. Amúgy ne hogy azt hidd, hogy könnyebb ha tudod mit akarsz.. én is 20 éves vagyok, megtaláltam a nekem való hivatást, nemrég végeztem el a technikumot, mégis úgy érzem, hogy sose lesz rendes munkám , külföldre nem tudnék és nem is akarok menni, tehát egyik helyzet sem könnyebb.
2013. júl. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is 20 éves életképtelen lány vagyok. Pacsi!

Mindig is voltak terveim a jövőmre nézve. Aztán, hogy eljött a választás ideje leblokkoltam.

Úgy 1,5 éve azt se tudom, hogy egyáltalán mit szeretek és mit nem. Mi a hobbim, mi a kedvenc színem. SEMMI. Párkapcsolat :D jó vicc, olyan szinten döntésképtelen vagyok, hogy egy ilyen kaliberű témát meg se célzok.

A továbbtanulás pedig megérne egy külön misét is.

Természetesen minél tanácstalanabb voltam, annál inkább leromlottak a jegyeim. Már esély sincs arra, hogy egyetemre menjek!

Jelenleg 5 évet adtam magamnak arra, hogy összeszedjek 5 millió forintot. Aztán utánam az özönvíz 1 éves hátizsákos null komfortos utazás a nagy világban!

Az sem érdekel, ha wc pucolással vagy aszfaltozással szenvedem össze a pénzt. De végre jött 1 löket, hogy egyáltalán dolgozni elkezdjek. Mert eddig csak tengtem-lengtem mint gólya fos a levegőbe.

2013. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok :) az utolsó válaszolónak, pedig küldtem üzenetet.
2013. júl. 8. 00:46
 5/7 anonim ***** válasza:

helo 23/f én is így vagyok ezzel csak anyagilag a másik oldalról mivel én a teljes semmit művelem egy ideje mivel az egyetemen szembesültem azzal hogy nem elég nézni ki a fejemből már így az nem jött össze.még nem birkóztam meg ezzel, bár sok dolog van ami érdekel csak nem tudok egyet választani amihez lenne erőm és szorgalmam véghez vinni.

bár az is gond kissé hogy bármihez szeretnék kezdeni gyorsan feladom és ügyetlennek butának érzem magam ezért másba belekezdeni is elég nehéz.

sajnálom hogy nem tudtam segíteni csak részvétet és együttérzést nyilvánítani.

2013. júl. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Örülök annak is, már hogy írtál. Lehet indítani kéne egy klubbot a hozzánk hasonlóknak :D olyan programokkal amik érdekelhetnek :D
2013. júl. 18. 21:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Kinek hogyan alakult az élete végül is?
2022. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!