Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ebből kiút? Van még remény?

Ebből kiút? Van még remény?

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 éve kezdődött, azóta annyira lecsúsztam, hogy a föld alatt vagyok több ezer km-rel.

Gimiben még egy életvidám, erős lány voltam, aki odafigyelt magára, sportolt, volt stílusa, rengeteg barátja volt, jól tanult, ért el sikereket, stb...

Aztán nem vettek fel az egyetemre, akkor kezdődött a lecsúszásom.

Nem figyeltem oda magamra, elegem volt az életből, mindenből.

3 év alatt 50 kg-ot híztam, magányos lettem, megkeseredett, befelé forduló.

Nagy nehezen csináltam egy nyelvvizsgát, és egy évvel később bejutottam az egyetemre.

De csak rosszabb lett.

Rengeteget buliztam, ittam, órákra nem jártam be, egész nap csak feküdtem otthon, zabáltam és magamat sirattam.

2 év alatt, csak 89 kreditet sikerült összeszednem, holott minden vágyam az volt, hogy ezt tanulhassam, ezzel foglalkozhassak a jövőben.

Úgy érzem le is butultam teljesen, már nem fog úgy az agyam.

Már nincs stílusom, azt veszem fel amibe beleférek.

22 évesen, 110 kilosan, egyedül vagyok teljesen.

Már nem mosolygok, gyenge vagyok, az emberek megvetnek, undorodnak tőlem.

Ha belenézek a tükörbe és 40 éves kinézetű, szottyadt testű, undorító lény néz vissza rám.

Egyszerűen nincs erőm újrakezdeni, újra felépíteni mindent.

Tele vagyok tartozással, soha nincs pénzem.


Ennél lejjebb már nem lehet lenni.


Hogy kezdjek neki, mit csináljak, hogy újra minden jó legyen?


Utálom magam, és ezt az egész helyzetet.


2013. júl. 10. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Az már szerintem egy jó kezdet, hogy észrevetted ezt az egészet, kiírtad ide a kérdésed, és látszik a mondataidban, hogy változtatni akarsz. Ez az egész amiatt kezdődött el, mert nem vettek fel egyetemre? Ekkora csalódásként élted meg?
2013. júl. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sport, sport, sport! Tartást ad, lelkileg is megerősít, megtanít a kitartásra, jobban is nézel ki tőle. Amíg ilyen depis vagy, addig csak otthon, youtuberól ingyenesen letölthető videókra, később kimerészkedhetnél valami csapatjátékra beiratkozni, rögtön lennének barátaid is. Ha mást nem is, de ess neki a nyelvtanulásnak, 1-2 év múlva szerencsét próbálhatnál külföldön. Te is tudod, hogy millió lehetősèged van, csak az önsajnálat helyett tenniakarással töltsd meg a fejedet. A sport megtanít erre.
2013. júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sport tényleg sokat segítene...emelett keress valami munkát ha nincs. Tanulj! nem lesz egyszerű, de 22 évesen ezeken még nincs késő változtatni. :) sok sikert
2013. júl. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!