Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van kiút a gödörből? Van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kiút a gödörből? Van még remény? Érzem egyre lejebb süllyedek a mocsárban.

Figyelt kérdés

Nem is tudom hova írjam ki ezt a kérdést,mert eléggé összetett mindenféle témába beillene végül azért ezt a kategóriát választottam,mert most a szakítás visel meg a legjobban. Lehet kicsit hosszú lesz a szöveg,de nagyon szépen köszönöm annak,aki válaszol rá értelmeset vagy tudjátok mit? Trollkodjatok csak legyem vicces..

SZóval a helyzet,hogy úgy érzem belülről rohadok szét,mindennap csak rossz dolgokat érzek magamban. Ha lefoglalom magam akkor is előtörnek ezek a borzalmak bennem. Úgy érzem mintha a pokolban lennék a létező össze sz@r dolog bennem van. Irigység,tehetetlenség,szeretethiány,unalom,kiégettség,bűntudat,szomorúság...

A családom eléggé rossz állandóan veszekednek egymással nincs is normális családképem mivel anyukám apukám meg anyukám testvérével élek+ kishúgom. Anyám meg apám most el akartak válni,mert anyámnak van új pasija.. senki sem csinálja a dolgát anyám nem valami minta anyuka apám sem egy kicserélem az égőt ,megjavítom az ajtót típus. Nem is kapok tőlük semmi szeretet pénz sincs ez a problémák fő okozója. SZégyellem a körülményeket de főként a hozzáállásukat a dolgokhoz! Akkor mivel ebbe születtem senkitől se kaptam szeretetet semmi mást csak bántást gondolom kialakult bennem vmiféle önbizalomhiány. KIsebb koromban ovistól mondjuk 8.ig mindneki utált naponta kaptam,hogy dagadt csúnya fos vagyok. Legalább tanultam és kitűnő voltam. Még 8.ban megismerkedtem egy fiúval ebből nagy szerelem lett most viszont szakított velem és belehalok úgy érzem :( Rengeteget segített nekem lettek barátaim is ,mert bíztatott és kitartott mellettem végre éreztem,hogy valakinek fontos vagyok! Csak hát valahogy mintha gyűlölném magam rosszat csinálok mindig pedig nem is akarom ez ilyen kényszeres..vagy nem is tudom. Evési zavaraim vannak,kényszercselekvéseim stb. Nem törődök a külsőmmel sem úgy érzem reménytelenül csúnya vagyok :( A barátom se hordta soha a szemüvegét a közelemben.. Nem tudom magam összeszedni érzem,hogy ez nem én vagyok de évről évre rosszabbodik a helyzet. Kérlek segítsetek,hogyan tovább mit kell tennem? 17/L


2013. márc. 19. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Önbizalmat építeni. Foglalkozz a külsőddel (ne másoknak akarj megfelelni, magadnak akarj tetszeni!), és csinálj olyan dolgokat, amikben jól érzed magad. Sport, hobbi, társaság... bármi, amiben jól érzed magad.

Tanuld meg szeretni magad, és akkor kifelé is azt fogod sugározni, hogy téged lehet szeretni!

2013. márc. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Költözz el otthonról.

Ha van lehetőség rá, menj a gimiben koleszba. Ha nincs, akkor majd egyetem alatt.

2013. márc. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Na igen. Nekem ez 3 hónapig volt de hamar kapcsoltam. Szal amit tehetsz az az hogy találkozgatsz a barátaiddal, elmész velük bulizni, elkezdesz a külsöddel foglalkozni. Ha még kövér vagy akkor elkezdesz sportolni, mert igenis le lehet fogyni én vagyok rá az éllő példa mikor 8. után ledobtam magamról 20 kilot. Fontos hogy ne itthon légy mert attól nem lesz jobb a sorsod. Keress valami hobbit is. Aztán nem tom kapcsolatoddal annyit tok mondani hogy nem tom mi volt az oka ennek, de ezt hogy ilyen hangulatod van mindig ne mutasd ki mások elött mert könnyen átveszik, tom me a exbarátnőm is iylen volt és mikor jó kedvem volt hamar sikerült azt lerohasztania iylenekkel. Ennyit tok tanácsolni, ha még van valami kérdésed akkor nyugodtan kérdezhetsz még. És kitartás!


21/F

2013. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan kezdjek bele a dolgokba. Pl. fogyókúra nem is kéne annyira sokat pont annyi van rajtam,hogy idegeljen... Félek nem jó a módszerem ezért nem vagyok kitartó. Rettegek,hogy elpazarlom az időm feleslegesen. meg ilyenek..
2013. márc. 19. 11:46
 5/10 anonim ***** válasza:

Már most negatívan állsz a dologhoz. Minden lehetséges csak elszántság kérdése. Ha valaki elhatározz valamit akkor csinálja is meg. Ha meg se próbálja akkor tényleg ne várjon csodát:D Hát tudok pl fogyásról tanácsot adni hogy miként csináld, de ne az első héttől várd a csodát:D Azt ideje lenne pozitívan gondolkodni:D


21/F

2013. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Várom a tanácsod:) Ha lehet itt privát üzenet fogadása nehézkes!
2013. márc. 19. 18:42
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát őszintén semmi különösebb dolog nincs benne csak annyit kell tenned hogy pl sokszor keveset enni, 6 után no kaja, cukor kilőve helyette édesítőszer,+ semmi zsíros, magas szénhidrát tartalmú kaját mellőzni. Kenyérből csakis barnát vagy félbarnát enni. Én mikor lefogytam 20 kilot nem sportoltam, csak ezt tartottam be, de így visszagondolva okosabb lenne me így legalább pl nem fog fogyás után lógni a bőröd. Szal 1-2 naponta fél órá futás azt otthon egy oylan 100-150 db hasprés, vagy felülés. Én ezt tudom tanácsolni neked. Am most énis kicsit meghíztam szal énis megyek sportolni, futni, főleg hogy már kezd jó idő lenni. Amúgy nem tom hol laksz, de ha esetleg Budapesti vagy és nem szeretsz egyedül futni(me énis pl nővéremmel, vagy haverral szoktam) akkor pl mehetünk együtt is pl Margit szigetre vagy nem tom hova.:D Itt tényleg a legfontosabb a dolog az elszántság. Nem elég akarni valamit, tenni is kell ez ügyben:D


21/F

2013. márc. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor mivel itt lakom Budapest mellett és van lehetőségem kimenni a margit szigetre ezért a kérdésem,hogy megadjam-e az e-mail címem?:)
2013. márc. 20. 17:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Adjad, de szerintem azt privádba küldjed:) Am én csak olyan 2 hét múlva fogok menni szal majd akkor ezt üzenetben megbeszéljük.
2013. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nevenincs95@citromail.hu Nem tudok itt privátozni sajnálom:/
2013. márc. 20. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!