Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Annyira magányosnak érzem...

Annyira magányosnak érzem magam. Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Kisvárosban születtem. 4 éve egyetem miatt nagyvárosba költöztem. Nem is kell mondjam, hogy tele lehetőségekkel, barátokkal, szórakozással. Most 4 év után újra haza kellett költöznöm ahol már barátaim sincsenek, mert ők mind elmentek másfele dolgozni vagy tanulni. Már két hete ki sem mozdultam a panelből, egész nap állások után keresgélek, csak anyummal beszélgetek, mivel csak ő van itthon. Rossz érzés amikor az ember nem tartozik sehova. A munkakeresés eléggé őrjítő, még csak egy interjúig sem jutok el tapasztalat nélkül. Egyre nehezebben tudom elképzelni, hogy kapok munkát...pedig bíztam abban, hogy a mérnöki szakma keresett. Érzem, hogy depresszióba fogok esni...najó talán nem annyira veszélyes :).
2013. júl. 17. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kutyát.
2013. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Anyám ki is tenne a lakásból. Szomorkodhatnék egy híd alatt, vagy egy padon :)))
2013. júl. 17. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!