Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen helyek vannak ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyek vannak ahol normális lányokkal lehet ismerkedni? Jól lenne egy komoly kapcsolat csak nem tudom hol keresek olyan lányt aki ugyan úgy komolyat szeretne.22F vagyok.

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
külföldön...
2012. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a Hajógyári szigetet és a Morri 2 őt ne írjátok néha járok oda bulizni ott elég nehéz normális lánnyal ismerkedni.A társóságomban sajnos Hajógyáris csajok vannak tőlük nem szeretnék semmi komolyat.
2012. jan. 22. 20:13
 3/8 anonim ***** válasza:
kérdés, h milyen neked a normális.
2012. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Külföldön?Vicces.A kommentemet is olvasásátok el egybe akartam írni csak nem fogadta el mert túl hosszú lett volna.
2012. jan. 22. 20:16
 5/8 A kérdező kommentje:
nincs nagy igényem bocicsoki 2 ő.Ha elmegy bulizni mondjuk a Morriba akkor nem smároljon már mindenkivel ha már egyszer van pasija csak azért mert ívott.A társóságomban ilyen lányok vannak amit ők csinálnak nem hiszem hogy normális lenne.Ezen kívül tudjak vele beszélgetni bármiről.De tényleg nincs nagy igényem
2012. jan. 22. 20:20
 6/8 anonim ***** válasza:
ha ilyen helyekre jársz, akkor valóban nincs...
2012. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ilyen helyekre bulizni járok és a zene miatt,nem ilyen helyeken szeretnék ismerkedni.Ezért kérdeztem hol lehet?
2012. jan. 22. 20:49
 8/8 Juci94 válasza:
Szerintem azok a dolgok, amiket írtál, mint elvárások, alapnak kellene, hogy számítsanak egy kapcsolatban. Ha együtt vagyok valakivel, akkor természetes, hogy részegen sem mászok rá másra és minden kapcsolat alapja, hogy tudjunk beszélgetni. Ha nem bulikon keresel, hanem akár az egyetemen (ha egyetemista vagy), akár egy könyvtárban, megtalálhatod. (18/L)
2012. júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!