Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megéri öngyilkosnak lenni, ha...

Megéri öngyilkosnak lenni, ha már nagyon kilátástalan az életem?

Figyelt kérdés
És sehogy sem tudok változtatni bármennyire is akarok. Egy elkeseredett férfi...
2013. júl. 25. 23:16
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
89%

Nem érdemes. Mindenkinek az élete egyenként értékes. Te is a része vagy a világnak, a te léted is ugyan olyan fontos és értékes, mint bárki másé.

Próbálj meg kicsit másként gondolkodni, magadról, a világról, a helyzetedről.

Néha nagyon akarjuk a változást, de mégse történik semmi. Ilyenkor áll meg egy kicsit. Gondolkodj. Fogadd el magad. Ne erőltesd a változást. Minden egyes nap minden kicsit megváltozik. Te is. Csak legyél türelmes.

2013. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
0%

Én inkább röhögök kínomban most :D

Meg megnéztem a Tankcsapdának a Nem kell semmi c. klippjét.

2013. júl. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Én is az leszek. :'(

17L

2013. júl. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

Fiam szedd magad gyorsan össze, vagy ha nem megy fordulj pszichológushoz!

Mégis mitől érzed úgy, hogy kilátástalan az életed? Halálos betegség végstádiumában vagy, elvesztetted kezed, lábad, vagy még ezeknél is rosszabb dolog történt veled?

A bolygónak egy igen jó helyére születtél, igazából Európába nagy részén még egy hajléktalan is előkelő életmódot folytat sok Harmadik-világbeli dolgozó emberhez képest. Nem egy rizsföldön élsz egy kunyhóban, ahol 100 km-es körzetben mégy egy általános iskola sincs.

Sorolhatnám még sokáig, de nem hiszem, hogy kilátástalan a helyzeted. Ha pedig úgy érzed, hogy nem tudsz kilábalni a melankóliából, akkor keress fel egy pszichológust, ő elég hatékony segítség tud lenni.

2013. júl. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Neked megéri.Akinek ezen jár az esze,az dögöljön is meg és ne csak a szája járjon.Volt szerencsém ilyen öngyilkos jelölt nyomorékhoz.
2013. júl. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
27%
Megéri! Én minden kis hülyeség után öngyilkos leszek.
2013. júl. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Briganti válasza:
Azt, hogy megéri-e, Te tudod....ellenben az egyik leggyávább dolog a világon.
2013. júl. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Mit jelent hogy kilátástalan az életed?

A mai fiataloknak nagyon rossz, nem vagy egyedül.

2013. júl. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
ne legyél önző ! már csak gondolj a szüleidre vagy a szeretteidre hogy mi lesz velük ha már te nem leszel ! nekem is megfordult már a fejemben de már csak ezért se tettem meg ! gondolkozz el rajta és őszintén remélem hogy nem csinálsz hülyeséget ! ;)
2013. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Annyira kilátástalan véleményem szerint nem lehet az élet, hogy valaki öngyilkos legyen. Történik sok rossz, és igen általában a jók szívják meg, mert mi - ha szabad magamat is beleértenem - nem ítélünk el másokat, és nem rúgunk bele abba, aki már így is a padlón van, de velünk ezt megteszik. Ha körbenézel rengeteg olyan ember van, akinek kilátástalanabb a helyzete, mint neked, és mégis küzd. Ezt tartsd szem előtt.

Mi a baj?

2013. okt. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!