Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Teljesen kilatastalan az eletem.

Figyelt kérdés

Huszas eveim kozepet taposom és megorjit, hogy lassan 1 eve nem talalok magamnak munkat. Igy ismerkedni sem merek, mert egy vacsorara sem tudom meghivni a kedves kiszemeltemet. A szuleimtol meg elvbol nem kerek penzt erre, mert mekkora gaz mar ennyi idosen hozzajuk fordulni, hogy "anyu, kene vagy 10k HUF, mert elvinnek vacsorazni egy lanyt". Mas hasonlo koru fiatal kulfoldon tolti a nyarat a szerelmevel, tok jogosan. En meg kinlodok itt es elmegy az egesz fiatal korom. Semmi szep emlekem nem lesz mire idos leszek.


Nem akartam sirankozni, de ugy latom sajnos igy sikerult. Teszek az allapot ellen folyamatosan, de egyszeruen nincs semmi eredmenye az egesznek. Ezert tanulhat az ember.

Se munka, se baratno...


2013. júl. 2. 22:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Írd meg privátban a gondod részletesen, végzettséged stb. hátha tudok tanácsot adni.
2013. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Külföld, mondjuk Anglia...
2013. júl. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tényleg nem vagy egyedül, én veled egyidős lány vagyok, én is nagyon rég óta keresek munkát, de vagy átvágósak vagy piramisjátékosak. Nekem mondjuk van barátom, de tökre megértem a helyzetet :S
2013. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hát igen. ilyen az élet. tanulsz és utána nem találsz munkát. majd amikor találtál ,arra jösz rá ,hogy dolgozni lehet ,de pénzt keresni nem. (mo-s fizetésből az esetek 90%-ban nem tudsz félretenni egy vasat sem)
2013. júl. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok kulfoldre menni, a szegyen megolne, ha itt kene hagyni a hazamat. Ott meg megugyse talalnek magamnak baratnot, mert nekem csak magyar kell.
2013. júl. 2. 22:13
 6/15 anonim ***** válasza:
59%

Akkor csak őrlődj! Szerintem egy tök lusta ember lehetsz aki nem tesz semmit azért, hogy előrébb kerüljön.


Az életben semmi sincs ingyen.

2013. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Leirtam, hogy naponta kuldom befele a palyazatokat. Mit tudok csinalni meg? Alljak fejen?

Jobb lett volna elmenni altalanos iskola utan egy szakmunkasnak. Egyik haverom asztalos. 4 evvel kevesebbet tanult mint en, de van autoja, penze, baratnoje, semmi gondja nincs az eletben.

2013. júl. 3. 17:40
 8/15 anonim ***** válasza:
Mert a szülei tömik rendesen pénzzel...Ne a mások életével foglalkozz, hanem a sajátodéval!
2013. júl. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tanulj meg angolul, menj ki dolgozz mondjuk Londonban úgy 1 évet. Milliomosan jössz haza. Közben ismerkedj neten! 1 év múlva lesz pénzed amiből vehetsz kocsit, lakhatsz albérletben és barátnőt is szerzel. Én jobbat nem tudok javasolni. Lehet a szakmunkás haverod nem beszél idegen nyelvet és semmire sem fog menni később...
2013. júl. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A szakmunkas haveromat nem penzelik a szulei, mert azok is szakmunkasok. Nemetul tudok, de nem akarok kivandorolni.
2013. júl. 3. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!