Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mi történik...

Szerintetek mi történik miután meghalunk?

Figyelt kérdés
Semmik leszünk vagy újra éljünk az életeinket...
2009. okt. 24. 19:49
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
53%

Nem hiszek ebben nagyon nem , de az csak nem bűn ha nem akarok néger lennni köv. életemben ??

Miért te szeretnél , pucéran futkozni AIDS -es lenni , és egyéb dolgok?? Én nem ... !

Ha mégis meg kell születnem még 1x akkor ha lehet fehér ember lennék... boccs ha belemásztam a lelki világodba .. de én így érzem .

2009. okt. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
74%

Én pedig néger akarok lenni!!

Mióta tudom, hogy az embereknek több színük is van.. xD

Jó pici koromba máshogy nem tudtam felfogni mindig is néger akartam lenni! Annyira vonzottak, még a mai napig is sokkal jobban megfognak a barna bőrűek mint a feketék!

Amúgy már válaszoltam.. :D Én vagyok a párhuzamos világ.. :D

Ja és ha jól saccolom kövi életembe néger leszek! :D

2009. okt. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Négernek lenni azért nem egyenlő azzal, hogy pucéran futkosol és AIDS-es vagy.... kérdezd csak meg Thierry Henry-t! :S
2009. okt. 27. 07:51
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
A lélek nem szűnik meg létezni.Ebben biztos vagyok 100%-ig.De nem sokára (max 10 év múlva)úgy is megtudom mi van a halál után.
2009. okt. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:
100%

Ezt úgy nem tudom elképzelni, mint a világűrt... bármerre nézek, csak a fekete végtelenség.

Az viszont engem is érdekel, hogy mi lesz az elménkkel?

Mi lesz avval a sok tudással és tapasztalattal amit elsajátítottunk... ha csak úgy elveszne akkor mi értelme volt összegyűjteni... nem veszhet el csak úgy...valamiért meg kellett azokat a dolgokat tanulni földi életünk során.

Őszintén remélem, hogy találkozok apummal majd odafenn...

2009. okt. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Én is biztos vagyok benne, hogy a lélek nem szűnik meg létezni. Én hiszek a mennyes-poklos dologban, de valamilyen szinten a reinkarnációban is... :-s Ez most hogy van?
2009. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
én nem akarok még eről beszélni...
2009. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

én csak akkor lennék néger ha valami híres vagy gazdag

ember lennék pl

Jimi Hendrix vagy

Martin Lawrence

2009. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
nem tudom..még nem haltam meg:D
2009. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a test ami elporlad de a lélek a tudattal megmarad amíg újjá nem születik.Vannak lelkek akik itt vannak körülöttünk.Erre már nagyon sok bizonyíték van.És valószínű mindenki észlelt már ilyet csak van aki nem foglalkozott vele van aki jobban ki van élezve ezekre a jelenségek észlelésére.Van valami odaát az tuti!Csak a halál pillanata lehet rossz és az,hogy a szeretteinket itt hagyjuk.Velük vagyunk még utána látjuk és halljuk őket de mi nem tudunk hozzájuk szólni.Megvigasztalni vagy segíteni nekik.És ez a rossz az egészben.

A discoverin szokott lenni az a műsor,hogy:A médium.Ott egy pasi beszél az elhunytakkal és a még élő családtagokkal és olyanokat mond amiről ő nem tudhat csak az az illető aki meghalt.És abban szokta mondani,hogy üzeni az elhunyt,hogy jól van és jól érzi magát.Én hiszek benne,hogy van élet a halál után!

2009. okt. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!