Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy szerezhetnék önbizalmat?

Hogy szerezhetnék önbizalmat?

Figyelt kérdés
Kívül-belül utálom magam. Nem vagyok tehetséges semmiben, sokszor bunkó vagyok akaratomon kívül, ronda vagyok. Állandóan csak arra gondolok, hogy soha nem lesz barátom, és AZ sem fog megtörténni, mert egy ilyen ronda lány senkinek nem kell. És már unom (haha... inkább utálom) ezt az érzést, meg szeretnék szabadulni tőle. De ez nem fog menni egyből, adnátok valami tippeket, hogy mitől érezhetném jobban magam és lehetne több önbizalmam?

2013. aug. 5. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Írj valamit a külsődről. Miért érzed Rondának magad? Mi az ami nem tetszik a külsődön?
2013. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 BlondieJedi válasza:

Sportolj (fuss) az noveli az onbizalmat. Ne nezz szomoru filmeket, hordj divatos ruhakat, meg ha nem is erzed jol magad, majd megszokod, de ne vidd tulzasba! Kerd ki szakertok velemenyet.


Kb.ennyi igy ismeretlenul. Ha akarod irj privatban.

2013. aug. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.: Valaki priviben is megkérdezte tőlem, bemásolom, hogy mit utálok magamon. Az alakom (172 cm, 44 kg...), az arcom (mások szerint "baba fejem van", amit lehet, hogy ők bóknak szánnak, de én nem szeretnék baba fejet.), a hajam (mellig érő, barna, száraz, tördezett [illetve most vöröses-barna, mert be van festve]), a melleim (kicsi :S), a szám (az alsó ajkam vastagabb, mint a fölső), a szemem és környéke (foszöld színe van, barátnőm szerint kicsik és rövidek a szempilláim+világos színűek, akárcsak a szemöldököm), az arcom (ez már volt, de az orromon lévő mitesszereket lehagytam), a bőröm (egyrészt a lábamon száraz, másrészt az örökölt kreol bőrszínt a barátnőm sárgának mondja, illetve, ha külföldre megyek, ahol nagyon meleg van, és nagyon süt a nap, akkor nagyon le tudok barnulni... feketére), az anyajegyeket (mindenkinek vannak, tudom, de... no comment)

Nos, asszem' a külső ennyi lenne. :) De lehet, hogy kihagytam még valamit, mindenesetre remélem kimerítő választ kaptál. :D xd :/


2.: Sok sportot kipróbáltam, de valahogy egyik se jött be igazán, most majd jógára szeretnék jelentkezni, remélem az tetszeni fog. "Járj divatos ruhákban": Járnék én, ha lenne rá pénzem... Egyébként szerintem (ez az egy dolog, amit úgymond szeretek magamban) jó ízlésem van, és a környezetem szerint is.

2013. aug. 5. 19:05
 4/8 anonim ***** válasza:
kb hány barátnőd és milyenek vannak?
2013. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2 barátnőm van, megpróbálom jellemezni őket.


N (monogram):Jó fej, lehet vele hülyülni, de néha meg tud bántani, van amikor úgy, hogy észre se veszi, de gondolom nem direkt. Mostanában viszont nagyon megváltozott, új barátai lettek (ezzel még nem is lenne baj), és átveszi a stílusukat. Ami jelen esetben ennyit jelent: cigizik (13 éves), kocsmában rendezett tinidiszkókba jár... De én attól még szeretem, és szerintem ő is engem.


A: 16 lesz, ő régebben cigizett, de leszokott, már nem szűz, 2-es tanuló. Ő is jó fej, el lehet lenni vele, sokat röhögünk, ő inkább ilyen "eljárós" típus, még sose voltam náluk, és ő se nálunk (ez most így furán hangzik), mindig máshol találkozunk, de ez nem hinném, hogy baj lenne. Eddig oszt.társak voltunk, de most külön suliba megyünk (9-be), remélem nem szakad meg a barátságunk, nem szeretném, tuti hiányozna.


D

2013. aug. 5. 20:02
 6/8 A kérdező kommentje:
*De ez miért fontos?
2013. aug. 5. 20:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért hogyha ők szeretnek téged akkor már van valami amiért érdemes élni.
2013. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
https://www(pont)youtube(pont)com/watch?v=ui4UN9IIp1g
2013. aug. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!