Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy változhatnék meg?

Hogy változhatnék meg?

Figyelt kérdés
Sok ember után elég sűrűn érzek gyűlöletet, és én nem akarom ezt érezni... Nem érzem magam boldognak, sőt talán még nem is voltam igazán, maximum nagyon régen. Illetve még az is probléma, hogy nagyon nehezen nyílok meg az emberek előtt. Persze vannak kivételek akikkel jóban vagyok de nem valami sok, és ők is max felületesen ismernek. Nem akarok ilyen megkeseredett ember lenni. A szociális életem romokban van jelenleg, ez a helyzet. Milyen tippeket tudnátok adni, hogy könnyen megnyíljak mások előtt, és hogy jobb ember legyek? 19/F
2013. aug. 7. 20:39
 1/2 anonim válasza:
Ha gyűlöletet érzel, azt nem hiába érzed. Avval a pár emberrel akivel jó a kapcsolatod tölts velük több időt. üljetek be valahova, járjatok bulizni. próbálj olyan emberekkel megismerkedni akire ha rá nézel, szeretettel nézel rá, és nem érzed a gyűlöletet.
2013. aug. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 thirtyseven válasza:

Mindig az aktuális belső beállítottságod az, ami egyik van másik embernek kiragadja egy jó vagy rossz tulajdonságát és értékeli valamiképp.


Az emberek túlnyomó részére igaz, hogy jó és rossz tulajdonságok vegyesen határozzák meg a jellemüket, más-más arányban és csak rajtad múlik, hogy éppen mit veszel észre bennük.


A jobb emberré válás egy tisztulási folyamat, mely során megszabadulhatsz az évek során felhalmozott stresszektől, feszültségektől, gátlásoktól, a szervezetben összegyűlt méreganyagoktól és ennek eredményeként tudod kedvezőbben értékelni a többi embert és a világot.


Ez a folyamat hozzásegít, hogy alapból, saját természetedből adódóan boldogabb, kiegyensúlyozottabb ember legyél.


Az általános hiedelemmel ellentétben a boldogságot nem kifelé a világban kell keresni, hanem önmagunkon belül lehet a boldogság kimeríthetetlen forrását megtalálni és abból töltekezve könnyű hozzájárulni egy mindenki számára élhetőbb, boldogabb világ megteremtéséhez.


Mindezt bárki könnyedén elérheti a Transzcendentális Meditáció egyszerű, természetes és erőfeszítés mentes technikájának gyakorlásával.

2013. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!