Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változhatnék meg?

Hogyan változhatnék meg?

Figyelt kérdés
Már az év elején felrakják az állandó fogszabályzómat, és szeretnék megváltozni, külsőleg és belsőleg is. Szeretnék kevésbé sértődékeny lenni, és nem szeretném mindenen felkapni a vizet azt mondják sokat streszelek , és ez igaz is, félek a felvételitől is e-miatt. Ugyanakkor van egy lány az osztályban aki azt hiszi, hogy övé a világ, szeretném tudatni vele, hogy ez nem teljesen így van, nem szeretnék olyan lenni mint a többi lány: pióca, vagy utánfutó. Én saját magam szeretnék lenni kiállni a dolgaimért, és ha kell visszaszólni. Kicsit felújítottam a ruhatáramat. Sokkal barátságosabb képet látok magam előtt. Ezen kívül még szeretném szeretni magamat, hogy úgy nézzek bele a tükörbe, hogy azt gondolom: szép vagyok. A kérdésem az lenne, hogy mit tehetnék még külsőleg és belsőleg? A válaszokat előre is köszönöm :)
2012. júl. 31. 23:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy annyiszor leírtam a "szeretnék" szót.
2012. júl. 31. 23:23
 2/5 anonim válasza:
Agykontroll. Amúgy meg marhára egyetértek veled. Hajrá!
2012. júl. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Meditálj. A stressz és az idegesség ellen.

Agykontroll. Igen, az is jó.

Pozitív gondolatok. Ha észreveszed, hogy negatív dolgokat gondolsz magadról, állítsd le és kezdj el jókat gondolni magadról.

A külsőhöz nem igazán értek sajnos, azzal most én is bajban vagyok. :)

2012. aug. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor ezt úgy értsem, hogy most mész 8.-ba és félsz a középsulis felvételitől, vagy másik suliba mész át?:)


Hát neked legalább már fent van a fogszabályzód és majd gyöngy fogsorod lesz később:D...(nekem is kéne de még mindig nincsen fent...már várom)


A ruhatár jó ötlet volt és a sértődékenységen tényleg jobb változtatni:) Egyik volt bnőm is olyan volt eléggé így nem is tudtam sokszor önfeledten elszórakozni vele...de már szerencsére kinőtte..najó még néha előjön, de nem olyan "erőteljesen" mint régen)


Azt hiszem ezt magadban kell lerendezned...át kell gondolnod, hogy érdemes e megsértődnöd azon a bizonyos dolgon..tényleg ekkora ügy?...Én személy szerint olyan vagyok, hogy mindenen röhögök...sosem sértődök meg..még ha lenne is rá okom, akkor sem teszem,..valahogy nekem az fárasztó lenne...nem is vagyok haragtartó ebből kifolyólag:)


Tényleg jobb egy olyan személlyel lenni, elmenni bárhová akiről tudod, hogy nem fog a végén sértődve elmenni/viselkedni


A külsődön meg sajna így látatlanba nem tudok valami sokat mondani..te tudod "mikkel van gond"...

Napi arcmosás, napi fogmosás, ápolókrém, testápoló használata, hogy puha bőröd legyen, napozás..ebben az időben sokat lehet barnulni:) Most én is azt tervezem, hogy még majd kifekszek, mert ha a fehér falhoz állnék most és elmenne mellettem valaki, észre se venné, hogy ott vagyok:)..pedig alapjáraton könnyen barnulós típus vagyok...

Meg edzhetsz...naponta 1-1 óra sokat számít:)

Ha meg a hajadat szeretnéd ápolni akkor a gyógyszertárban kapható ricinus olajat ajánlom...kicsit kell használni belőle és hat is sokat:)..ha érdekel ez akkor írj privit és adok vidit is hozzá, hogy használd;D

Hát így látatlanba dióhéjba ennyi lenne a "tanács":D

Már az is jó ,hogy felismerted a hibákat és javítani akarsz.

Sok sikert a változáshoz!:)

16/L

2012. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Sokat segítettek nekem ;)
2012. aug. 2. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!