Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az élet nagy kérdéseire...

Az élet nagy kérdéseire magamban kell hogy megkeressem a válaszokat nem pedig az interneten?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 18:53
 1/1 Fürediné Kiefer EDit válasza:
Az élet nagy kérdései több irányból is fellelhetőek, megtalálhatóak, de akár meditációban is.Lehet játékosan is kérdezni: Mi is volt a kérdés? És visszakérdezünk, hogy nyomatékos legyen.Van egy közmondás:Ha jól tesszük fel a kérdést, megkapjuk a megfelelő választ.Elsőnek azt kell firtatni, megtudni: Mi az élet értelme?Nekem személy szerint mi az életfeladatom, a küldetésem? Én személy szerint milyen típus vagyok? Bőven vannak nagy kérdések és nem könnyű ezekre választ találni.Ehhez nagyfokú tudatosság kell,aminek alapja az egyéni tapasztalat.Naponta kellene magunkra figyelni,elemezni az eseményeket,mert igaz az a jézusi megállapítás: amire a figyelmünket irányítjuk, az növekszik.Ha a saját belső egyéniségemben kutakodok-mellőzve a külső körülményeket,igen sok váratlan és hasznos információt kapok.A tudás le van kódolva bennünk, csak a felszínre kell hozni.Nekem 2 milliós értékű tudás könyvtáram van,de az csak elméleti tudás, a bennem lévő tudás, az egyéni megtapasztalás a legnagyobb tudás, mert az számomra az igazi realitás, az én kis univerzumomban egy sajátos könyvtár, bölcsesség van.Persze mások lelki világába is bele tudunk helyezkedni empátia alapján, ezért van az, hogy ha nagy íróktól olvasunk, olyan, mint ha ott lennénk a szereplők között abban a korban, szituációban, ez a tudat tágítás egy formája is.Az élet lényege a saját, és az univerzum fejlődése, lüktetése,magasabb szintre kerülése.Van hat erős természeti törvény, azzal kell szinkronban lenni, akkor vagyunk harmóniában.Ezek az elméleti tudások elérhetők az internet segítségével is,de ezeket át is lehet venni, élni a magunk spirituális fejlődése érdekében,azaz adaptálni lehet a külső információt.
2013. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!