Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdjek az életemmel?

Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

Valószínűleg most páran azt válaszoljátok, hogy ráérek még ezen gondolkodni. Pedig NEM. Nemsokára érettségi és nem tudom mit kezdjek magammal. Mit kéne tennem hogy kitaláljam mit is akarok? (Perverz, vagy használhatatlan válaszokat NEM kérek. kösz)

17/L



2013. júl. 20. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Most komolyan tőlünk várod a megoldást? Ennyi információ alapján mondjuk meg azt, amit te 17 év alatt nem tudtál eldönteni?

Mit szeretsz csinálni? Miben vagy jó? Mihez érzel kitartást vagy mivel tudnád eltölteni az egész életedet?

Jó, nyilván feltetted magadnak ezeket a kérdéseket. És szerintem tudod is a választ rájuk. De ilyen kérdésekben a szüleid segítsége sokkal jobban jön. Ők ismernek és a legjobbat akarják neked.

És mit értesz itt a használhatatlan válasz alatt? Szerinted csak az olyanok használhatóak, mint pl.: "Menjél kémia alapszakra tanárnak a debreceni egyetemre"?!?!?!

2013. júl. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szeretek és mondjuk 10-es skálán 7-es környékén tudok: rajzolni, énekelni, táncolni, színészkedni.

könnyen tanulok nyelveket eddig 3-mat beszélek: olasz, angol, francia

továbbá: íjászkodom, focizok és feltett szándékom megtanulni lovagolni

szeretem a kutyákat viszont a gyerekeket nem. Szeretek utazni és nem tudnám elképzelni magam egy irodában.


Ennyi információ elég?


Ám olyasmit tartok használhatatlannak hogy pl: "állj ki a sarokra" meg hasonlók

2013. júl. 21. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elmondottak alapján nekem leginkább az újságíró ugrott be. Tinimagazin vagy komolyabb napilap, saját rovat vagy csak cikkek, ilyenek. De simán lehetnél színész, fordító, forgatókönyvíró, idegenvezető stb.

Lehet h ezek nem tetszenek, de azok alapján amiket mondtál főleg ezek jutnak eszembe :)

2013. júl. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!