Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érdemes még élnem ha semmire...

Érdemes még élnem ha semmire sem vagyok jó és már az életkedvem is elment?

Figyelt kérdés
Semmilyen munkát nem tudok normalisan ellátni! Családom is fogyatékos szánalmas embernek tart! Nincs kedvem élni mindig elszurok mindent semmi se jön össze! Még a teljes érettségim sincs meg mert nem tudtam minden tantárgyból öszehozni egy kettest. De ha meg lenne még azal se mennék szinte semmire. Suliban is minden tanár azt mondta te fogyatékos úgyse viszed semire, cs szebb szavakal. Családom is fogyatékosnak tart, sztem is az vagyok. Mit tegyek?

2013. aug. 16. 18:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja 21 éves fiú vagyok.
2013. aug. 16. 18:27
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Mindenki életének van értelme. Ha nem is tudod még, hogy mi az, hidd el, hogy idővel ráfogsz jönni :) És érdemes élned! Fiatal vagy, még előtted az élet (ahogy a sablonos szöveg mondja) és még annyi mindent megtehetnél :)
2013. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
58%
Ne érdekeljen mások mit mondanak. Tudom, hogy nehéz mert én is átmentem egy hasonló idôszakon és egy barátom is hasonló cipôben jár. Csak annyit tudok mondani, hogy ne add fel. Megfogod találni, hogy miben vagy jó mert mindenki jó valamiben. Ez most egy rosszabb idôszak de elfog jönni egy olyan része az életednek amikor azt fogod mondani, hogy "Imádok élni! :D" Nem lesz mindig rossz. Kezd el olvasni olyan könyveket ami érdekel. Az olvasás fejleszti az agyat és könnyebbem fogsz tanulni. Makd idôvel újra kezdheted a sulit esti tagozaton. Csak az a lényeg, hogy ne úgy állj hozzá, hogy "Nem fog menni mert béna vagyok" A gondolkodás mód is sok mindent befolyásol. Ahogy az elsô válaszadó írta elötted van az élet. :) Minden jót!
2013. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
Hát én a helyedben elgondolkodnék azon hogy mit kérdeztél és felmennék egy magas hegyre és leugranék! ajánlom a Taigetoszt állítólag jó hely ilyen életunt eberek számára mint TE!!!!!Sose nyomjál full kretént :D :D
2013. aug. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
54%
Én csak egyszerű választ írnék éld az életet mert túl rövid a sorsunkat nem mi írjuk már előre meg van írva szerintem hamarosan a te életed is ki alakul!
2013. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

megdobtak pár közhellyel és csak egy negatív volt köztük most ezt növeljük.

szóval szerintem ha azt mondják és te is úgy érzed az valószínűleg úgy is van hogy hülye semmirekellő buta sz*r vagy (én is de az más téma) szóval nem érdemes élned ha nem akarsz.

ja és ha ennyire szerencsétlen vagy még megölni sem leszel képes magad.

ja és ha 21 éves korodra ment el az életkedved ha ilyen selejtes vagy akkor túlságosan vidám és örömteli pozitív volt eddig az életszemléleted.

másrészt meg 18 és körül kb 25 éves korig az ilyesmit nem lehet annyira komolyan venni, lehet elmúlik ez a tinidepressziós időszak csak elhúzódott.

a fogyatékosságot pedig lehet mérni ha szellemi vagy ha testi akkor is szóval ha az vagy gondolom azt sem tudod milyen fogyatékosságod van ,bár valószínűleg testi nagyobb részt mivel ha nagy lenne a szellemi akkor nem tudnál ide írogatni.

ha akarsz írj privátot és csináljunk önsajnáló versenyt, de amilyen bénák vagyunk abban mindketten utolsók lennénk ha ketten indulunk akkor is.

üdvözlettel: önbizalom és optimizmus (nameg szarkazmus)kapitány 23/gy (gyökér)

2013. aug. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

"Egy professzor felmutat egy 10.000 Ft-os bankjegyet az osztálynak, majd megkérdi a tanulókat:

"Ki szeretné ezt a bankjegyet?" minden gyerek felemeli a kezét. Összegyűri a kezében a pénzt, majd újból felteszi a kérdést az osztálynak:

"Továbbra is szeretnétek?" a kezek ismét az égbe emelkednek. A professzor eldobja a gyűrött bankjegyet, majd ráugrik és eltapossa, ezután újból megkérdi:

"Még mindig akarjátok a pénzt?" a gyerekek újból jelentkeznek egytől egyig. A professzor ekkor így szól:

" Kedves barátaim, ma tanultatok egy nagyon fontos leckét az élettől, habár ezt a 10.000 Forintot összegyűrtem, rátapostam és eldobtam, de továbbra is szeretnétek ha a tiétek lenne, mert a bankjegy értéke nem változott, még most is 10.000 Forintot ér! Sokszor az életben ellenkeznek veletek, emberek visszadobnak és elutasítanak titeket. Azt érzitek, hogy már nem ér semmit a létetek, de a ti ÉRTÉKETEK nem változik SOHA azoknak az embereknek, akik valóban szeretnek titeket, még akkor sem, amikor a legrosszabb passzban vagytok, az emberi ÉRTÉKETEK TOVÁBBRA IS UGYANANNYIT ÉR."

NE KÉTELKEDJ magadban, mindig ugyanannyit értek, sőt többet, de SOHA KEVESEBBET!"

2013. szept. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyen hülye történeteket bárki kitalálhat, mint az utolsó.

1. Attól, hogy logikusnak tűnik az ember értékét a pénz értékéhez hasonlítani, még nem feltétlenül igaz.

2. Ez a kis történet az önbizalomban dúskáló embereket még nagyképűbbá teszi, a bizonytalanokból pedig vagy bunkó barmot csinál, vagy semmi haszna nincsen.

2016. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!