Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szokhatnék le az...

Hogyan szokhatnék le az emberekről?

Figyelt kérdés

Akkor érzem jól magam, ha barátokkal, gyerekeim óvistársainak családjaival, kollégákkal, unokatesókkal, ismerősökkel jót beszélgetünk, közös programunk van..vagyis lenne....

Erre vágyom.

De nincs egy teremtett lélek sem, akivel beszélhetnék, találkozhatnánk, közös programozhatnánk.

Hogyan szokjam le arról, hogy társaságra vágyom?


2013. aug. 20. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért kellenne neked magányosnak lenned? Attól meg hogy nincs sok ismerősöd a barátaiddal eljárhatsz szórakozni?
2013. aug. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél 1 vagy 2 kutyát és azokkal játszhatsz szórakozhatsz, sőt veled is lesznek kb. mindig.
2013. aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Irtsd ki a lelkedet.
2013. aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nincsenek barátaim...akik voltak, rájöttem, hogy nem is igazán azok....olyan 8-15 év után jöttem rá :(

van egy anyuka, középsuli óta ismerem, vele jól vagyunk, csak ritkán tudunk találkozni, mert messze költöztek


alig férünk el a lakásban, nem férnek el kutyák :((


a lelkem...azt nem értem, hogy miért nem tud a lelkem kapcsolatot teremteni és fenntartani olyanokkal, akikkel kölcsönösen jól érezzük egymással magunkat...valami nem stimmel velem

2013. aug. 20. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. :) Vagyis én mindenkit eltaszítok, aki közel kerül hozzám. Kegyetlen vagyok velük, mintha nem lennének érzéseim, mintha mindent csak megjátszottam volna... Végülis... Eljátszottam, hogy normális emberi lány vagyok. :D
2013. aug. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nálam ez pont fordítva van :(

figyelek, kérdezek, segítek( ha olyan a helyzet és okézzák)

2013. aug. 20. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!