Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek is baj lehet az...

Szerintetek is baj lehet az életvitelemmel, vagy csak az emberek nem normálisak?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, van egy logisztikai cégem ergo 10-20-ig dolgozom hétköznap. Mivel a párom sem az az eljárós tipus nem szoktam bulizni( meg nem is érnék rá) nem iszom, nem járok el sehová és nem barátkozom a két munkatársamon kívül senkivel, nem tartom a kapcsolatot magán jellegű problémák miatt a családdal sem. Szinte minden napom ugyanúgy telik.

Az emberek nagyon előzékenyek velem általában ( ez nem tartozik ide de szerintem csak a külsőm miatt) de amikor témánál vagyunk és szóba kerül az életem akkor hőzöngenek és felháborodva kérdezik hogy uram isten hogy bírod? Azt nem értem hogy mit kellene ilyen jól bírnom, hogy ez miért annyira felháborító vagy meglepő az emberek számára?

Tudom hogy nem kellene vele foglalkoznom, igazából engem csak a dolgok miértje érdekel. Ez annyira meglepő dolog? 20/N


2013. aug. 20. 13:49
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
66%
20éves vagy, utazgatnod kellene, meg szórakozni. De ha neked a szürke élet kell, tessék.. amúgy nem tudom h milyen cégről van szó, meg h h alapíthattál céget ennyi idősen, de jól van..
2013. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
Kezdőtőkét biztos h ők adtak.
2013. aug. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nagyon szeretnek bezélgetni velem a kollégáim, és keresik a társaságomat. Nem vagyok egy szürke egér tipus, és nem vagyok visszahúzódó sem, csupán nem barátkozom. :)
2013. aug. 20. 14:07
 24/49 anonim válasza:
Haha a főnökkel mindenki szeret jóban lenni :D
2013. aug. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
De neked nincs szükséged egy baráti csevelyre munka után egy kávézóban? Vagy egy-egy hétvégi bulira? Nem feltétlenül úgy h részeg legyél.....
2013. aug. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
Nem nem adtak kezdőtőkét, és mint modtam nem is tartom velük a kapcsolatot:) logisztikai cégem van, és lehet hogy te nem tudnál egyedül megalapítani egy céget, én meg tudok:) nincs ebben semmi csoda, talpraesettség kérdése:) az meg hogy neked a pia meg a bulik nélkül szürke lenne az életed, nos a te bajod :) nekem nem szürke :)
2013. aug. 20. 14:11
 27/49 A kérdező kommentje:

A főnökkel mindenki szeret jóban lenni, de nincs is okuk panaszra. :)


Egyébként nincs szükségem ilyesmire , amint írtam inkább a párommal vagyok mint hogy másokkal menjek ide oda, amikor nem mások érdekelnek hanem a párom:)

2013. aug. 20. 14:13
 28/49 ASOT ***** válasza:
Attól még láthatják unalmasnak az életed. Ha esetleg egyik kollégáddal nagyon jó a viszony, próbáld meg őt megkérdezni hogy őszintén mi a véleménye az életedről.
2013. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletes igy az életem:D Vannak körülöttem emberek. És ez nem "baj", ahogy te mondod. Azért nem hiszem el azt, h csak úgy a semmiből meg talpraesettségből felépítesz egy céget.. elmagyarázza már ezt nekem valaki?
2013. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
52%
"a párom, a párom, a párom..." meglesz még ennek a böjtje:D
2013. aug. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!