Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek is baj lehet az...

Szerintetek is baj lehet az életvitelemmel, vagy csak az emberek nem normálisak?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, van egy logisztikai cégem ergo 10-20-ig dolgozom hétköznap. Mivel a párom sem az az eljárós tipus nem szoktam bulizni( meg nem is érnék rá) nem iszom, nem járok el sehová és nem barátkozom a két munkatársamon kívül senkivel, nem tartom a kapcsolatot magán jellegű problémák miatt a családdal sem. Szinte minden napom ugyanúgy telik.

Az emberek nagyon előzékenyek velem általában ( ez nem tartozik ide de szerintem csak a külsőm miatt) de amikor témánál vagyunk és szóba kerül az életem akkor hőzöngenek és felháborodva kérdezik hogy uram isten hogy bírod? Azt nem értem hogy mit kellene ilyen jól bírnom, hogy ez miért annyira felháborító vagy meglepő az emberek számára?

Tudom hogy nem kellene vele foglalkoznom, igazából engem csak a dolgok miértje érdekel. Ez annyira meglepő dolog? 20/N


2013. aug. 20. 13:49
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
Igen, baj van az életviteleddel. Az emberek általában normálisak :)
2013. aug. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
Gáglásos sem vagyok sőt:D nem vagyok gátlástalan, de általában keresnék a társaságomat, amire nincs szükségem, mert nem szeretnék barátkozni:)
2013. aug. 20. 13:59
 13/49 anonim ***** válasza:

"20 évesen már cégtulajdonos...az igen."


Ebben semmi meglepő nincs.

Ismerek olyat aki 8éves és cégtulajdonos, csak nyilván még más a törvényes képviselője.

2013. aug. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondtam, hogy ha találkoztok egy más ellenkező neművel, rögtön a karjaiba vetitek magatokat. Nem! De majd ha ez a monoton élet megy hosszú ideig, hidd el, előbb utóbb elcsúszik valami... Ha nem vagytok képesek változtatni.
2013. aug. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:
És elmondanád akkor ha már ilyen normális vagy, hogy ha így érzem magam jól az miért nem normális?:D
2013. aug. 20. 14:00
 16/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha igy éreznéd magad jól, nem tetted volna fel a kérdést.
2013. aug. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
Akkor az aki jól érzi magát, csupán kíváncsi valamire az nem tehet fel kérdéseket?:)
2013. aug. 20. 14:01
 18/49 ASOT ***** válasza:

Igen, sokan azt gondolják hogy ők maguk normálisak és mindenki más nem az :)


Az életed szürke és unalmas, egy szürke egérnek láthatnak téged a kollégáid bármilyen is a viszony köztetek.

Talán valahol sajnálnak is, hogy ennyiből áll az életed.


De ha neked így jó , akkor élj így.

2013. aug. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:

Apropó a cégemet magam alakítottam nem más pénzéből és nem is a szüleim hagyták rám. Viszonylag hamar befutott ezt úgy nevezik mázli, nem lehetetlen.


Értem én kedves válaszoló, de már 2 éve élünk boldog párkapcsolatban:)

2013. aug. 20. 14:03
 20/49 anonim ***** válasza:
61%

Ez az átlag embernek furcsa, és az átlag ember mindent elítél, ami nem olyan, mint amit ő normálisnak tart. Ennyi a dolog titka...


Ismertem már én is olyan embert, akinek elég volt a párja, mint emberi kapcsolat és végképp nem is akart mást. Mondjuk azok már mind a beteges kategória voltak, mert egyik sem dolgozott, és lett volna idejük másra is. A te eseted annyiból más, h neked tényleg nincs végtelen sok időd, ha azt vesszük, h napi 10 órát dolgozol, mondjuk 1et utazással ebédszünettel stb töltesz, marad 13 órád, ebből ha 8at alszol, 1et házimunka bevásárlás zuhanyzás akármivel összeadva, akkor alig pár óra marad és azt persze h az ember inkább a párjával tölti. A hétvégi kimozdulás megint olyan, h egy garzonban meg is fogtok őrülni pár év után, de ha van valami elfoglaltságotok, pl szeretsz főzni v van kertetek v akármi, akkor azzal is le tudja kötni magát az ember és még inkább nincs elég ideje, mint h még barátokra lenne szüksége, akik csak elveszik az időt.


Ez is egy életstílus, rokonságban is van ilyen, aki egyszerűen nem igényli h barátai legyenek, elvan a párjával és a gyerekeivel, nem bízik az idegenekben és annyira nem akar barátkozni. Van elég dolog a ház körül, főz, olvas, tv-zik ha más dolga végképp nincs. Munka, férj, gyerekek, háziállatok, házimunka, ez több mint heti 7 napot is kitesz.


Introvertált embereknek szüksége van a kis egyedül vagy maximum a párjával kettesben töltött időre, egész addig semmi baj nincs, amíg a párja is hasonlóan érzi magát. De mivel a média és a """""biológia"""" is állítja, h az embert extrovertált (mert valaki 1x kitalálta, h az ember társasági lény és ezt MINDENRE rá lehet húzni és mindent meg lehet vele magyarázni...), nem tudják elfogadni, ha valami más.


Amíg NEKTEK ÍGY JÓ, addig nincs vele gond.

2013. aug. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!