Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek is baj lehet az...

Szerintetek is baj lehet az életvitelemmel, vagy csak az emberek nem normálisak?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, van egy logisztikai cégem ergo 10-20-ig dolgozom hétköznap. Mivel a párom sem az az eljárós tipus nem szoktam bulizni( meg nem is érnék rá) nem iszom, nem járok el sehová és nem barátkozom a két munkatársamon kívül senkivel, nem tartom a kapcsolatot magán jellegű problémák miatt a családdal sem. Szinte minden napom ugyanúgy telik.

Az emberek nagyon előzékenyek velem általában ( ez nem tartozik ide de szerintem csak a külsőm miatt) de amikor témánál vagyunk és szóba kerül az életem akkor hőzöngenek és felháborodva kérdezik hogy uram isten hogy bírod? Azt nem értem hogy mit kellene ilyen jól bírnom, hogy ez miért annyira felháborító vagy meglepő az emberek számára?

Tudom hogy nem kellene vele foglalkoznom, igazából engem csak a dolgok miértje érdekel. Ez annyira meglepő dolog? 20/N


2013. aug. 20. 13:49
1 2 3 4 5
 31/49 anonim válasza:
Nem tudom mit sírtok, egy BT-t pár tízezerért megalapítasz nem az a nagy dolog, hanem, hogy működő cég legyen és hozzon valamennyi pénzt :D De mivel nem linkelt éves kimutatást hogy mennyi a forgalom/bevétel hova irigykedtek...
2013. aug. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok. Még mindig idegesítenek a válaszok és az emberek hozzáállása. Vannak karrierista emberek is, attól még nem lesz valaki szürke egér. Nem értem, h jön valaki ahhoz, h ennyiből elítéljen valakit. Miért jobb egy csomó felszínes barátság, meg amit a legtöbb ember tesz, h abban a tudatban ringatja magát, h ő milyen népszerű, mert sok barátja van. De akinek 2-3nál több BARÁTJA van, annak egy sincs... És mégis ők ítélnek el mindenki mást, mert ezzel tudják legalizálni saját maguk előtt a saját nyomorukat. Mindenkinek megvan a maga baja, és kényelmesebb állítani, h minden más nem normális, aztán a többség úgy dönt, h mivel a többség így gondolja, ezért ez így is van jól.


Nem tudják elfogadni, h valami más, és pláne nem, h máshogy is lehet jó. Elhatározták, h ti nem fogjátok bírni egymással sokáig, mert ŐK NEM BÍRNÁK ÍGY. Ebből pedig következik minden, hiszen ők az etalon, és mindenki pont ugyanúgy működik.


Az emberek száz évekig még ennyi interakcióban sem feltétlen voltak egymással, azaz csak munka közben, amúgy meg a család. És mégis boldogok voltak, meg együtt. Nem mind, voltak félresikerült érdekházasságok meg megcsalás meg minden szär akkor is, most is van, de pár embernek összejött. Ezt csak mi találtuk ki a nagyon "modern" emberek, h nekünk globalizálódni kell, meg ki tudja még mit. Meg h "szürkének" lenni rossz, és aki szürke, annak unalmas az élete. Az embernek biológiailag semmi szüksége azokra az extra magas ingerekre, amiket mi nap mint nap befogadunk, ezt csak mi csináltuk saját magunknak... Na ezt sem értik meg.


Amúgy az extrovertált embereket könnyebb manipulálni, sokkal kevésbé tudják tartani magukat a saját szabályaikhoz, mert akkor bukják a nagy baráti kört, ha nem állnak be a sorba, és mivel ők csak nagy társaságban képesek feltöltődni, ezt nem engedhetik meg maguknak. A birkák pedig a fogyasztói társadalom mozgatói... Ez is népbetegség mostanában.


Szóval soha ne érdekeljen, h egy birka mit mond. Lehet h kivételesen igaza van, de valószínűbb, h nincs.

2013. aug. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
Utolsó, már nem utolsó, hanem párral előtte, de hosszút írtam akkor is.
2013. aug. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
Nem irigykedek egyáltalán. Csak nem tudom, hogy kezdőtőke nélkül h lehet vmit is megalapítani, meg hozzálátni. Mert egy 19-20éves lánynak csak nincs annyi spórolt pénze. Na de mindegy, továbbra is azon vagyok, ha neki ez igy megfelelne, akkor nem írkálna ki kérdéseket..
2013. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
Nem azért írta ki a kérdést, mert neki nem felel meg így, hanem mert másoknak nem felel meg így, arra volt kíváncsi h néhány ember gondolja így és véletlenül pont velük hozta össze a sors, v az átlag gondolja így. Miért kell mindenbe belemagyarázni 800 másik dolgot, ami nincs is ott?
2013. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Akkor meg zárjuk le, ha neki igy jó, akkor legyen jó. Más még gondolhatja másképp, és nóta.
2013. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim válasza:

egyetértek előzőkkel.

az nem derül ki milyen nyereséges a cég.

Kft. már apró pénzből is létre hozhat bárki.


egyébként meg le.szarom mennyi pénze van.

de a kérdésre válaszolva, szerintem semmi gond nincs ezzel.

Én is így élek, én se igen barátkozom, én is megvagyok úgymond magamnak. ezzel semmi baj.

nem mindenki szeret ide oda eljárni, barátkozni ennyi.

Én is melóhelyen haverkodtam csak, nem jártam igen szórakozni és mégis királyul érzem magam.

2013. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:

*Attól még láthatják unalmasnak az életed. Ha esetleg egyik kollégáddal nagyon jó a viszony, próbáld meg őt megkérdezni hogy őszintén mi a véleménye az életedről.


A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.


Szerintem nem akarnának velem mindig közös programokat (amikre nem érek rá) és nem mindanák hogy annyira jól érzik magukat velem, ha ezt gondolnák:) de megkérdezhetem:)


*Nekem tökéletes igy az életem:D Vannak körülöttem emberek. És ez nem "baj", ahogy te mondod. Azért nem hiszem el azt, h csak úgy a semmiből meg talpraesettségből felépítesz egy céget.. elmagyarázza már ezt nekem valaki?


A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.


Nemtudom miért kellene magyarázkodnom egy olyan dologról amiről egyrészt nem kérdeztem, másrészt pedig semmi közöd :) tudod a spórolás az a folyamat, melynek során az ember pénze egyre csak gyűlik, gyűlik, míg végül szinte fillérekért meg tudja nyitni azt a céget amit akar. Van akinek van bátorsága belevágni az életbe, van akinek nincs .



* "a párom, a párom, a párom..." meglesz még ennek a böjtje:D


A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.


Te már csak tudod :) neked csajod vagy faszid van, nekem meg párom :) a kettő közt max egy gyűrűnyi különbség van:)


*Nem irigykedek egyáltalán. Csak nem tudom, hogy kezdőtőke nélkül h lehet vmit is megalapítani, meg hozzálátni. Mert egy 19-20éves lánynak csak nincs annyi spórolt pénze. Na de mindegy, továbbra is azon vagyok, ha neki ez igy megfelelne, akkor nem írkálna ki kérdéseket..


A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.


Édesem ha nem irigykedsz akkor nem tudom hogy miért foglalkoztat ennyire a dolog:)

Tudod az ember nem csak 18 évesen tud dolgozni, sőt nem is csak 16 éves korától... A spórolást mint fogalom pedig már kifejtettem a másik kérdésednél :)


Az álláspontodat az állítólagos rejtegetett problémámról nem tudom megváltoztatni, de nem is akarom, mert nem foglalkoztat :) ha te beleláttad ezt a kérdésembe az egyéni szociális probléma, vagy csak szokatlan lehet a számodra hogy valakinek tényleg boldog az élete, nem tudom. De nem is az én bajom :)


Az összes kommentelőnek szeretném megköszönni a válaszokat, különösen azoknak akik a valós témával kapcsolatban fejtették ki a véleményüket, és nem belemagyaráztak 6 másik dolgot a kérdésembe:)

Örülök hogy nem én vagyok az egyetlen ,,szürke egér" a világon (bár biztos vagyok benne hogy ha látnának élőben meg sem mernének szólítani) és mégegyszer köszönöm, hogy a hozzászólásaitokkal segítettétek valamelyest értelmezni a helyzetet :)


Továbbra is várom a hasonló kommenteket ! :)

2013. aug. 20. 16:03
 39/49 anonim ***** válasza:

szerintem egy nagyszerű csaj vagy!

f20

2013. aug. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
Te pedig nagyszerû kommentelô!:) köszönöm!:)
2013. aug. 20. 17:11
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!