Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A külső kinézetemet hogyan...

A külső kinézetemet hogyan fogadjam el?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogyan kezeljem az önképemet.Egyszerűen nem tartom magam szép embernek.Ezen nem is szoktam gondolkodni nagyon,de amikor fényképeket nézek magamról,akkor tényleg úgy érzem nem vagyok szép ember.Szeretném azt hinni,hogy legalább átlagos vagyok,de nem tudom elhinni azt sem.Férfiként ara gondolok,hogy ezt látják a nők is mikor meglátnak.nem csoda,hogy még egyedül vagyok.De nem csak a nők miatt zavar.

Ne értsetek félre,nem siránkozni akarok,de valahogy szeretném jól érezni magam.Sokszor még meg is feledkezem erről,de aztán látok magamról egy képet vagy felvételt és akkor megint leszomorít.

Szóval a kérdésem az lenne,h0gy hogyan kéne ezt kezelni,mert a kinézetemen nem tudok változtatni?



2013. aug. 23. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
mondjuk úgy hogy senki nem tökéletes. senki nincs teljesen megelégedve magával.. neked most az arcod nem tetszik magadon? van akinek meg az alakja, vagy a haja, vagy akármi, ez teljesen természetes, és el kell fogadni. olyan nőkre meg nem is kell figyelni, akik csak a külsőt nézik, hidd el, lesz olyan akinek úgy kellesz ahogy vagy és szépnek fog tartani.
2013. aug. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"neked most az arcod nem tetszik magadon?"


Inkább azt gondolom,hogy a testrészeim nem arányosak.Pl. nagy a fejem a testemhez képest...tehát olyasmi amin nem lehet változtatni.


"lesz olyan akinek úgy kellesz ahogy vagy és szépnek fog tartani."


Már nem vagyok mai gyerek,a helyzet ezen a téren is egyre rosszabb,de nem csak arról van szó,hogy mások miatt zavarna

2013. aug. 23. 09:23
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nagy a fejed akkor gyúrd ki magad attól kisebbnek látszik ha más is van arra meg ott a plasztika
2013. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nyugalom válasza:

Köszöntelek.

Az jó ha nem tetszel magadnak, sokan ebben a csapdába esnek, és őnimádokká vállnak, hogy tetszik a saját külsője. De ne feled a külső mellett az embereknek van belső értéke is, ami szép, és vonzó tud lenni.Lesz olyan lány aki ezt a nagyobb értéket fogja benned meglátni, és nem a külsőt. Csak légy bátor, és tudj kedvesen, figyelmesen, komúnikálni, ne zárkozz be, ne építs ez végett magad köré falat. Légy szelíd, és megközelíthető.

Meglátod, eredményes lesz. Ezért változtatnod kel a gondolkodás módodon. Ezt úgy tudnám neked szemléltetni, hogy meg értsd. Mintha le vennéd magadról a több napos piszkos ruhát, és magadra öltenéd a tisztát. Üdvözlettel.

2013. aug. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amin nem tudsz változtatni (genetikai dolgok) azt el kell fogadni és kész.
2013. dec. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!