Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm összes barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm összes barátnője állandóan leszólja a kinézetemet, "ilyen ronda pasi, hogy lehet ezzel lenni", mindig bántják miattam. Közben meg mindig keresik a társaságomat. Miért van ez?

Figyelt kérdés

24 évesek vagyunk. 3 éve együtt. A barátnőmet folyamatosan azzal kínozzák hogy én milyen csúnya pasi vagyok, hagyjon ott inkább. Ő persze ezeket felháborodva meséli, meg ő is mindig beszól nekik hogy a "tied se egy szépség".

Az a baj hogy nem csak a barátnői csinálják ezt, hanem az újdonsült munkatársai is. Ők nem ennyire durván, de megállapítják hogy nem vagyok egy jó pasi.


Most a furcsa az egészben hogy a barátnői folyamatosan keresik a társaságomat, ha vagyunk valahol velük, többször van úgy hogy 1-2 lány "kisajátít magának" egész este velem beszélget csak. Nem látszik rajtuk hogy annyira undorodnának tőlem.


A munkatársnői közül is az egyik legutóbb egy közös ebédnél végig a szemembe nézve beszélgetett velem, nevetgélt, még meg is dicsért, amikor előadtam hogy mindig leszólják a humoromat "Miért? Pedig olyan aranyos vagy, jókat tudsz mondani, meg helyes a mosolyod is". Köpni-nyelni nem tudtam. A barátnőmet már kimondottan zavarta. Utána kitudakoltam egy közös ismerősnél a dolgokat, mesélte neki hogy együtt ebédelt velünk (pontosabban hogy egy pasival). Visszakérdezett hogy "mivan bepasiztál?" erre mondta neki hogy "hát nem valami jó pasi, olyan furcsa. De aranyos, jó fej nagyon, ki tudja." Utána visszakérdezett az ismerős hogy "Mi van?" - Jó pasi, na!


Most mire véljem ezt? Folyamatosan már évek óta kapom az ívet hogy milyen ronda vagyok. Már rá se merek nézni a nőkre. Magamat se tartom valami jóképűnek, de igényes hozzám illő öltözködéssel, kondizással próbálok javítani amit lehet. Középiskolában nem volt barátnőm, utána is csak 3 volt.


Most mi lehet ez az egész? Összezavarnak teljesen.



2013. júl. 31. 10:24
 1/9 sni ***** válasza:

Ne foglalkozz velük! A barátnőd miatt úgysem fogják a szemedbe mondani, mert az visszajut a csaj fülébe, és balhé lesz, de ha egy csajos pletyka közben mondják neki ezeket, az "elfogadott". A barátnődnek tetszel? Ha igen az a lényeg, és mérvadó, a többivel ne foglalkozz!

Ha kifogytál az ötletekből, akkor mint az oviban, a csajokat kell cikizni... :)

2013. júl. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Vagy féltékenyek, hogy ti már együtt vagytok régóta, őket meg max. 1 éjszakára szedi fel valaki, vagy tényleg van valami oka, amiért nem szeretnek. Csinálsz valami olyat, ami nem tetszhet a barátnőknek? (mondjuk sokat piálsz, vagy ilyesmi)

Az is lehet, hogy nem olyan jó "barátnők", mint azt mondják. Még ha nem is vagy egy főnyeremény, normális esetben örülniük kéne annak, hogy a barátnőd megtalálta a boldogságot melletted.

De mivel ilyeneket írsz, hogy a barátnői rád vannak kattanva, egyértelművé teszi a helyzetet, hogy ezek nem igazi barátok. A csajodnak szerintem nagyon gyorsan le kéne pattintani őket, mert az ilyen ribik még a legszebb kapcsolatot is tönkre tudják tenni a kavarásukkal...

2013. júl. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem csinálok semmi rosszat. Inni egyáltalán nem szoktam, meg bunkózni se. Talán súl sokat dolgozok de azon kívül semmi kirívó dolog nincsen.


A barátnőit nem akarja lepattintani, már középiskola óta ban vannak. Szerintem az a bajuk hogy a barátnőm elég szép és jobbat akarnának neki mint én. Amúgy nem féltékenyek, sőt olyan szingli típusok. Én még azt is kinézem hogy azért kattannak rám, hátha rájuk vetődöm és dob a csajom.

2013. júl. 31. 12:34
 4/9 anonim válasza:

2. válaszoló vagyok

Ha semmi probléma nincs veled, akkor szerintem tuti az az igaz, amit előbb is írtam. Az nem lehet probléma, hogy sokat dolgozol, mert te legalább dolgozol.

Az egy dolog, hogy kivel mióta van jóba, még olyanok is hátba szúrják egymást, akik 20 éve nagyon jó "barátnők". 22 éves nő vagyok, és elég jól ismerem a kb. velem egykorúakat.

Ha a barátnőd tényleg szebb, mint az átlag, akkor elég egyértelmű, hogy irigyek rá. Miért fáj nekik az, ha esetleg te nem vagy helyes? Ha csak a külsőt tudják nézni, annyit is érnek... meg ez a "jobbat akarnak neki" nagy hülyeség, felejtsd el! tipikus női kifogás, miszerint "nekem nincs pasim, akkor nehogymár a másiknak legyen".

Meg persze, eljátssza az ember, hogy szinglinek menő lenni, de szerintem itt akkor is ez a helyzet, amit leírtam... vmi női megérzés ;)

Arra pedig egyáltalán nincs mentség, hogy rádkattannak! Aki meg meri környékezni - bármilyen okból - a "barátnője" fiúját, az minden, csak nem igaz barát. Te magad is azt írod, hogy azt akarják, hogy dobjon téged, és szerintem 100%, hogy azért csinálják, mert féltékenyek, ők meg a kutyának se kellenek hosszabb távra, nemhogy 3 évre.

Hidd el, jobban jársz, ha ezt mind elmondod a barátnődnek, talán túl naiv, és nem tudja, hogy kikkel barátkozik. Sőt, mutasd meg neki nyugodtan ezt a kérdést, és a rá adott válaszokat ;)

2013. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet, felnyitottad a szememet több dologban is. El fogok beszélgetni erről a barátnőmmel, felvázolom neki hogy mit sejtek!
2013. júl. 31. 16:46
 6/9 anonim válasza:
Szívesen, örülök, hogy segítettem valamit. Remélem megoldódik minden, és a barátnőd is átgondolja, kikkel barátkozik.
2013. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
az én barátomat is mindig mondják a barátnőim...de mondom hogy ő nekem tökéletes.:) és nem hallgatok senkire...megjegyzem hogy hanyagolják.. Ha megkérdezik mit eszik rajtad mondd azt hogy a sípcsontod :))
2013. aug. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Utolsó: itt azért durvább a helyzet, hiszen a "barátnők" rá is vannak kattanva a kérdezőre...
2013. aug. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján inkább igencsak jó pasinak találnak.Szeretnék a barátnődet lepattintani rólad,hátha akkor ők is labdába rúghatnak nálad....nézd csak amit legutóbb írtál,a kolléganőjét...nem zavartatta magát nyíltan flörtölt veled a barátnőd szeme láttára...eléggé irigyek lehetnek rá...a viselkedésük elárulja a valódi véleményüket...nem az a lényeg amit mondanak...az csak figyelem elterelés.
2013. aug. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!