Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Főként lányoktól kérdezem:...

Főként lányoktól kérdezem: 18-19 évek korod környékén szerettél volna gyereket a későbbiekben vagy egyáltalán nem? Ez idővel változott?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 15:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%
19 éves lány vagyok, mindig is viszolyogtam a gondolattól, hogy gyerekem legyen. Most is.
2009. okt. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is detto így vagyok ezzel (már 24 vagyok) - a 8-as válaszoló is tökéletesen leírt egy csomó mindent ami rám is passzol (inkább állatokkal foglalkoznék magam is - jobban vonz az állattartás/-gondozás mint a gyereknevelés).


Ez is mindenki magánügye, de ha érdeklődve megkérdezik tőlem hogy akarok-e és nemleges lesz a válaszom, legalább nem kéne vájkálniuk az életemben furcsa kérdésekkel. Olyannal is találkoztam aki (nem tudom mi indíttatásból) befolyásolni akart a megmondásaival... (ugyan miért amikor az én életem, döntéseim felett nincs hatalma senkinek, a rábeszéléssel meg a bizalmamat veszti az illető - tudjátok: SZABAD DÖNTÉS, SZABAD AKARAT ;) )


Fogadják el a véleményem, és ne piszkáljanak azzal hogy miért nem akarok (rengeteg oka van), mert ez csak rám tartozik és senki másra. A kérdésre válaszolva egy egyszerű 3betűs választ fog kapni a kérdező, ennyi. Az hogy elfogadja-e, az intelligencián és a tolerancián múlik ;)

2013. aug. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az sem érv hogy


- Te is voltál gyerek - Igen ez természetes hogy mindenki volt egyszer :D


De könyörgöm akiket eddig hallottam mind ugyanazokatt a sablonszövegeket szajkózták újra meg újra (már sokadszorra nemhogy fárasztó, hanem vicces hallgatni ugyanazokat a szövegeket). Meggyőzni nem kell (felesleges, úgysem sikerülne) - csököttek/értetlenek meg kíméljenek.


- Majd megbánod még később (honnan a francból tudja valaki miket mikor bánok meg, hogy miken jár az eszem, mik érdekelnek és legfőképp mi közük hozzá?) - ez kissé rosszindulatú megjegyzésnek tűnik...


________________________________________________________________________


Egyszerűen másképp gondolkodom a gyerekvállalást illetően. Aki szeretne, rajta, az ő ügye, csak engem ne erőltessenek olyan helyzetbe amit nem akarok soha.


Kárörvendős, rosszat akarós, átkozódni merős (mert sajnos ilyen is van) emberek meg hagyjanak ha jó napot akarnak maguknak. Van épp elég bajom a hétköznapokban (stresszelek eleget enélkül így is) nem kell gyerek, meg ehhez hasonló egyének akik a meglévő idegességemre rátesznek még egy nagy lapáttal a megmondásukkal.


Kösz, nem kérek belőle. Rásadásnak ennyi az előző kommentemhez ;)

2013. aug. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!