Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tegyem túl magam azon,...

Hogyan tegyem túl magam azon, hogy nem tekintenek embernek?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell, hogy volt egyb arátnőm. Legalábbis én azt hittem, az. Aztán bekerült a képbe egy másik lány, és ők annyira jóba lettek, hogy én kivoltam nézve és beszélve. Ma beszéltem vele, és a fejemhez vágta, hogy semmit nem érek. Ez nekem annyira rosszul esett,hogy azóta is ezen agyalok. Párom is próbál vigasztalni, de nem megy. Hogyan tudnám magam ezen túltenni? nem akarok beleőrülni...

21L


2013. aug. 27. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek egy 21 éves felnőtt gondolatati? Mi lesz, ha igazi problémáid lesznek, ha egy ilyen baromságba bele akarsz őrülni?
2013. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

anyám.... ez ténbyleg a kis tinik legnagyobb problémái.. basszus van egy pasid aki szeret és neki érsz valamennyit, lehet életed párja aki melletted áll mindenben ki tudja... és te egy olyan csaj miatt keseregsz aki ezek szerint sosem volt a bnöd??? ne mártirkodj már!

mi lesz ha kidob a pasid? vége a világnak? nöj fel....

2013. aug. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"és a fejemhez vágta, hogy semmit nem érek"

- ilyennel ne barátkozz. Most őszintén, érdekes, hogy ez neki a véleménye rólad? ez csak egy vélemény. A valóság Te vagy. Egyszeri, megismételhetetlen csoda - mint mind a jelenleg több mint 7 milliárd ember itt a Földön.

[link]

"Okuljatok mindannyian e példán.

Ilyen az ember. Egyedüli példány.

Nem élt belőle több és most sem él,

s mint fán se nő egyforma két levél,

a nagy időn se lesz hozzá hasonló."

2013. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!