Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindjárt 18 éves vagyok és...

Mindjárt 18 éves vagyok és nem találom magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Képtelen vagyok rájönni melyik az igazi énem, hogy mit akarok a jövőben, stb... egyszerűen nem tudom kiismerni magam. 18/L
2013. aug. 28. 09:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Keresd jó emberek társaságát.


Menj el Taichizni, Jógázni.. értelmes emberekkel találkoznál, egy ideális irányba indítanád az életedet. Plusz az említett rendszerek segítenek békére lelni és megtalálni önmagad.

2013. aug. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

mbti.tarhely.biz

lelektanitipusok.net

2013. aug. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

Én lassan 22, és velem ugyanez a helyzet.

Küldj privátot, ha többet akarsz beszélni róla.

2013. aug. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

22évesen jöttem rá hogy mivel szeretnék foglalkozni addig csak ittam meg elvoltam haverkkal meg a géppel :D Mondjuk ez azóta se változott viszont lett célom.. van akinek ez kitolódik mégjobban van aki már 12évesen tudja mit szeretne aztán ez változik meg gyökeresen valamikor vagy nem..


Keresni nem kell görcsösen gondold át mi érdekhet olvasggas, nézz utána ha nem tetszik keress valami mást :D 2egyetemet kezdtem el 3-3hónapig mire rájöttem hogy nem is kell egyetem ahhoz amire vágyom :)

2013. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ezután már igazán érdekel, hogy mit csinálsz Diesel (lehet privátban is).


Most nem tenne rosszat pár sikertörténet, boldog történet elolvasása.

2013. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

én 24 vagyok, de még most sem jöttem rá ki is vagyok igazán.


Néha csinálok dolgokat, és általában ha sikerült mindig megkérdezem magam: Jé, én ilyet is tudok?


Ha pedig általában megkérdezem magam hogy: Ki is vagyok én? Mit is akarok?

Nem tudok rá válaszolni :S

2013. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Jah :D először közgazdászkodás fogott meg, utána elmentem környezetgazdálkodásra a corvinusra..


A kutyákat mindig szerettem de sose foglalkoztam különösebben velük. Mostani barátnőmmel vettünk egyet 2és fél éve. Azóta kutyázom komolyabban. 1éve meg már komolyabban nekiáltam hogy kiképző lehessek utána meg egy saját kutyasuli a cél. Lehetőleg külföldön

2013. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Hmm, impresszív. Sok sikert hozzá!!!


Hosszabb távon, 1-2 éves távlatban nekem is megvannak a terveim.. de most, rövidtávon, miből lesz pénz az főnyereményes kérdés :)

2013. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 maxgold válasza:
Szegődj el juhásznak egy időre.Ballagva a birkák mögött legyeket hajkurászva arra minimum rá fogsz jönni,hogy mi nem akarsz lenni.:)
2013. aug. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Én 17 évesen otthagytam a sulit, sok volt nekem az egész idegroncs lettem exem miatt is és felmentem pestre dolgozni sok álmom volt meg életcélom azóta, de folyamatosan változik és rájöttem tényleg nem érdemes rajta görcsölni csak hagyd, hogy sodorjon az ár :). Persze érdemes keresni attól függetlenül magadban egy irányt meg informálódni különböző témakörökben szakterületeken. Jelenleg 20 éves vagyok egy holland cégnek dolgozom a világ minden országába járunk 1-2 hetente másik országban dolgozok/nyaralok, de még mindig nem tudom mit is akarok pontosan én sem, sőt azt sem tudom megfogalmazni mit is akartam írni, de akartam valamit, mert átérzem a helyzetet . Ez a két legrosszabb dolog ami az egészben bánt, hogy nincs egy biztos pontom az életben ennyi utazással egy kutyám sem nagyon lehet nem, hogy egy komolyabb kapcsolatom a másik pedig az, hogy én is azért szeretnék olyan munkát később amit szeretek, vagy hobbit amit szeretek, de nem jutottam még el addig, hogy megválaszthattam volna ezeket.

20/F

2013. szept. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!