Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Erkölcsileg elfogadható egy...

Erkölcsileg elfogadható egy nőtől, ha megpróbálja tönkretenni az életét annak, aki megerőszakolta, miután az már letöltötte a büntetését?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 09:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 A kérdező kommentje:
A pénz boldogít, akár hiszed, akár nem.
2013. aug. 31. 14:48
 42/71 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Ha te ettől leszel boldog.... Gratulálok.
2013. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 A kérdező kommentje:
Újjáépítem belőle az életem, nekem igenis sokat számít. A férfaktól még így is félek, de azt nem lehet már kijavítani.
2013. aug. 31. 14:55
 44/71 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg bántás nélkül mondom. MENJ ORVOSHOZ!

Szemmel láthatóan nem tudod feldolgozni. (Ahogy nézem nem is akarod, mert szeretsz szenvedni és azt hiszed h ha őt is meggyötröd akkor jobb lesz. Tévedsz. Higgy nekem.)

Menj orvoshoz, terápiára.


SEGÉLYVONAL A SZEXUÁLIS ERŐSZAK ÁLDOZATAI RÉSZÉRE


Telefonszám: 06-40-630-006 (Kék szám)


A segélyvonal kibővült ügyeleti időben fogad hívásokat!


Hívható hétfőnként 10–14, szerdánként 14–18, péntekenként 10–14 óráig.

2013. aug. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
51%
istenem hogy neked az a bajod hogy nem kaptál pénzt a csávótol.... szánalmasabb vagy mint a csávó aki megerőszakolt..... amugy nemértelek de megerőszakolt,és mi mást vett el? mert azt nem egésszen értem.
2013. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
és amúgy minek írod ki hogyha úgyis lesz*arod amit írunk és úgyis meg fenyegetted? erkölcsileg 0-a vagy... elhiszem hogy nem kellemes érzés hogy megerőszakolnak, de téged nemis az zavar hanem az hogy nem kapsz pénzt... ha nemtudsz pénz nélkül új életet kezdeni akkor elötte se lehetett valami jó életed... vagy mi azért mert megerőszakolt elvette a családodat meg az összes barátodat? érdekes... egyébként hány éves vagy?
2013. aug. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 A kérdező kommentje:
22 vagyok, 16 voltam, amikor történt.
2013. aug. 31. 17:09
 48/71 anonim ***** válasza:
100%
jó akkor értem miért nem tudtad túltenni magad,ne haragudj ha bunkó voltam. Menj el orvoshoz mindenképpen, fogadj egy pszichológust ha úgyis kapsz 2 milliót mert ha nem mész el az egész életedet tönkreteszed, nem viccelek! mert akkor nem fogsz túltenni rajta soha, és kihat az egész életedre.
2013. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:

Te egy börtönviselt, agresszív ember haragját akarod kihívni magad ellen?

Ha tönkreteszed a kapcsolatát a menyasszonyával, akkor még nagyobb agresszióra számíthatsz, és akkor te leszel az okozója, mert pszichés nyomással hívtad ki magad ellen.

Tegyél le az ilyen bosszúról, és élj normális életet.

2013. szept. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
51%

30/49!

Nos, ez kemény zsarolás.

Elkövetett egy bűncselekményt. Elítélték. Leülte.

Te pedig most szabályosan zsarolod, hogy anyagi hasznod származzon belőle.


Ez bizony már egy másik bűncselekmény, amiért már téged fognak elítélni, és ülsz szépen, lehet, hogy többet, mint amennyit ő ült.

Már a zsarolási kísérlet is bűncselekménynek számít.

Számíts arra, hogy a beszélgetéseteket fölvette a trafikban magnóra, vagy kamerával.

Számíts arra, hogy ha átadja a pénzt, akkor kattanni fog a bilincs. Most a te csuklódon.


Neked elment a józan eszed!

2013. szept. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!