Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lenne az első benyomásotok...

Mi lenne az első benyomásotok egy ilyen külsejű lányról?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, most leszek 9-es és kíváncsi vagyok, hogy ha így jelennék meg az évnyitón, mit gondolnának rólam a leendő osztálytársaim.

A ruhám ilyesmi lenne: [link] Csak nekem az öv alatt fekete (fent meg tisztább fehér), az öv pedig egy műanyag, picit kisebb, fekete masnis darab.

Ilyen a cipőm: [link]

A hajam barna, be lenne göndörítve (inkább hullámok lennének benne), és egy enyhe smink lenne rajtam (BB krém, szempillaspirál, szájfény, és egy kis bronzosító vagy pirosító). Illetve nem tudom, hogy ez mennyire számít, de (genetikailag; utálom) vékony vagyok.

Szóval ti mit gondolnátok rólam először? Nem tudom, attól félek, hogy túlságosan is... nem tudom. :D



2013. aug. 31. 17:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsó előttivel. Minden az első napokban dől el. Próbálj meg kedves lenni, de ne túl tenyérbemászó, mert ilyenkor mindenki ideges és lehet nem jönne ki jól. De kb fogd fel úgy mintha buliban ismerkednél vagy valami hasonló. De a gólyatábor elmulasztása rettenetes hiba, mert így komplikáltabb lesz az ismerkedés.

Fontos hogy ne tűnj egoista pic..nak, hanem add magad és akkor minden simaügy lesz! ;-)

2013. szept. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#8: Nos, nem éppen pozitív dolgot írtál, mindenesetre neked is köszönöm, hogy vetted rá a fáradtságot és válaszoltál. Egyébként nem szeretek ítélkezni, de azokat a lányokat, amilyennek te gondolsz még én is elítélem. Elkényeztetett egyáltalán nem lehetnék, hiszen nem nyalják ki a p*csámat meg nincs is annyi pénzünk, hogy mindent megkapjak. A flegmaság meg inkább viselkedéstől függ, illetve a nézésekből, stb. P*csa meg nem tudom miért lennék, elvégre nem lesz kint semmim se, nem 15 cm-s tűsarkúban fogok vonaglani, és még csak nem is 10 kg smink lesz rajtam, illetve se műhajam, se műszempillám nincsen. Na meg ott is közrejátszik a viselkedés... Nem fogok hálálkodni, de mint már mondtam, köszönöm az őszinte véleményt.

#9, #10: Köszi, én is hasonlóan gondolkodom. :) "Add önmagad" Pont ezért fogom ezt a ruhát felvenni, mert nekem ez tetszik. :) "mintha buliban ismerkednél vagy valami hasonló" Hűt, olyasmi bulikban még soha nem voltam, és nem is ismerkedtem, azt nem tudom hogy kell, majd improvizálok. :D A gólyatábort meg nem csak én hagytam ki, hanem mindenki, ugyanis nem rendezték meg. :/

2013. szept. 1. 12:37
 13/17 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.


Kicsit állj már meg! Egy szóval nem mondtam, hogy az vagy! Különben is csak az volt a kérdés, hogy mit gondolnak majd rólad. Nem pedig az, hogy milyen vagy valójában.

A kérdés, leírás és válaszaid alapján, egy normális csajszi lehetsz.

2013. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Na hogy ment a mai nap csajszi? :D
2013. szept. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#8/13-as: Uh, bocsi, azt hittem azért írtad, mert te is így gondolod.

#14: Hát, mivel reggel hideg volt, elbúcsúzhattam a szoknyától. :( Helyette blúz (anyumé), farmer és az a cipő. A hajgöndörítést meg megint ki kellett hagynom, helyette kivasaltam (sokáig tartott volna és késésben voltam... első nap, jó mi? :D). De amúgy átlagosnak nevezném. :) Voltak szimpik is, kevésbé szimpik is, és átlagosak is. Egy lánnyal szerintem kölcsönösen nem kedveljük egymást, de úgy vettem észre, hogy a többiek (legalábbis a többség) ugyanúgy nézett rám, mint a többiekre, azaz átlagosan. :) Amúgy köszönöm kérdésed. :D

2013. szept. 2. 19:54
 16/17 anonim ***** válasza:

Na örülök neki, hogy jól ment az első nap, majd kialakulnak még a dolgok. Eleinte nekem is volt sok olyan ember, akit határozottan nem kedveltem, de aztán végül megbékéltem vele, tehát ma már jól kijövünk, szóval nem kell elkönyvelni a dolgot :D

Hát akkor boldog és sikerekben gazdag évet kívánok neked!


UI: merre laksz? :D

2013. szept. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Budapesten lakom (17. ker.). :)

2013. szept. 2. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!