Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok úgy megnyílni...

Miért nem tudok úgy megnyílni az emberek előtt, mint mások? Szerintetek miért van ez? Kicsit bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sosem tudtam úgy megnyílni az emberek előtt mint egyesek. Mindig ez a megfelelés másoknak jár az eszemben vagy nem tudom. Nektek volt / van ilyen problémátok ? Ötletek ?

2013. aug. 31. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem mióta eszemet tudom ilyen problémám van. 26/F

/Szerintem nagymértékben neveléstől vagy otthoni környezettől, szülőkkel való kapcsolattól függ./

2013. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, de azt nem írtam, hogy tudsz rajta változtatni. Ha akarsz.
2013. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Hiába szeretnék, nem tudok mindenki előtt megnyílni.
2013. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem se megy, pedig már 36 éves vagyok. Nem biztos, hogy ez akkora baj. Szerintem félünk az emberektől, mert érzékenyek vagyunk.
2013. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Félek az emberektől és a tömegtől.

Óvodás koromban is egyedül járkáltam az udvaron és elmélkedtem ezen-azon. Játszani is csak akkor mentem, ha mondták az óvónők, vagy hívtak játszani, bár az jó ritkán volt. Nem ismerem az emberekkel való kommunikáció íratlan szabályait, még köszöni is félek. Ráadásképpen nagyon rossz a memóriám és előfordul, hogy nem köszönök valakinek az utcán, mert nem ismerem fel.

De ennyit rólam. Többet kell beszélgetni az emberekkel, elvileg ennyiből állna.

2013. szept. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!