Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, ha 14 éves lány...

Normális, ha 14 éves lány létemre a fő életcélom, hogy huszadrangú ingyenélő bűnöző legyek?

Figyelt kérdés
Persze a további alternatívákat nem lehetetlenítem el, tanulok, de igazán nem hinném, hogy szükségem lesz rá.
2009. nov. 1. 14:52
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Engem azért nem mindenki csak addig érdekel, amíg hasznot húzhatok belőle. Vannak emberek, akiket tisztelek és szeretek, bár nem olyan sok. De vannak. És mindig is lesznek.
2009. nov. 1. 15:39
 12/28 anonim ***** válasza:
46%
Természetesen nem normális, bár nekem is ez a célom. Najó nem mondhatom hogy ez a célom, de könnyen el tudom képzelni. Ha csak a pénz miatt akarod akkor még akár normális is lehet. Pénzt lehet szerezni sikkasztással meg még egy csomó tisztességtelen eszközzel. Szerintem majd elmúlik.
2009. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
13/l voltam
2009. nov. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:

Ebben nincs semmi kivetnivaló. Ez tökéletesen normális életcél: valahol el kell kezdeni.

"De ha már lúd, akkor legyen kövér" alapon jól válaszd meg, mi leszel.

Nincs is szebb, mint egy gátlástalan, romlott erkölcsű, alávaló tinédzser bűnöző kislány...

2009. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
pffff hát eza cigányokra jellemzö sztem teis olyasmi lehecc am nemrossz ötlet:) am csak vicceltem szeretlek jóhozzáállás:):D
2009. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
40%
Egyaltalan nem normalis menny tanulni dolgozni.Ez egyebkent a ciganyokra jellemzo let-es eletforma.Te is az vagy?
2009. nov. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Óanyám. Nem, 100% fehér vagyok. Világít a bőröm, olyan fehér, hogy lennék cigány? :D Te viszont rasszista vagy!
2009. nov. 2. 10:03
 18/28 anonim ***** válasza:
tökéletes. csak támogatni tudlak. énis ilyensmi akarok lenni, sokmindent kipróbálni...akár merészebb dolgokat is. egy bankot is kirabolnék. szivesen, de nem ész nélkül...bűnözőcsaj lesz belőlem valanikor, csak sokat kell még tanuljak. Előrehaladott vagyok már harcművészetekben, sportban, fekete számitógépes ismeretekben és logikában nincs hiány. Igy is rengeteg embert átvertem már. Énleszek egyik legjobb. meglátjátok
2009. nov. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Társulhatnánk! ;)
2009. nov. 2. 16:06
 20/28 anonim ***** válasza:

09.35

Te is MENJ tanulni.

2009. nov. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!