Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon magam alatt vagyok,...

Nagyon magam alatt vagyok, voltatok már így?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, talán ha van 2-3 barátom, de még ők sem érdeklődnek irántam, a 'legjobb barátommal' már hetek óta nem beszélek vele, állandóan csak veszekedtünk, a suliban ahova járok majdnem az összes osztálytársam rühellem, ez részben annak is köszönhető, hogy 9.-ben mindig csesztettek, sose hagytak békén, a nagyszüleimnél lakom akik nem nagyon támogatnak semmiben, apukámmal alig beszélek, anyukámmal jó a kapcsolatom szerencsére..ennek a tetejébe 2 éve szenvedek egy lány miatt akit egyáltalán nem érdeklek, kimozdulni nincs kedvem, egyetlen öröm amit lelek az az edzés, ezen kívül nincs semmim, szerintem velem van a baj, sőt biztosan..mit csináljak? f
2013. szept. 1. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Nyafogj a gyíkponthun.
2013. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ..
2013. szept. 1. 14:19
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szívesen.
2013. szept. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gondolom neked semmi problémád sincs, de azért jól esik valakibe belerúgni akinek van, büszke lehetsz magadra..sokra vitted
2013. szept. 1. 14:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is megvan a magam problémája, de én nem itt sírok, hanem megoldom. Úgyhogy igen, tulajdonképpen sokkal többre vittem, mint te.
2013. szept. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én csak tanácsot kértem te balfa@sz, tudod arra van ez az oldal, hogy ha kérdésed van fel lehet tenni, és nem arra amit te csinálsz, ha nem tudsz a kérdésre értékelhető választ adni egyáltalán minek írsz ide? De tudom te vagy az okos, megmondtad a frankót, adj egy pacsit magadnak te p.cs
2013. szept. 1. 14:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Látod, ez a te bajod. Nyafogsz, hisztizel. Ezért tartasz ott, ahol.


Próbálj meg értelmesen viselkedni (ebben benne van az is, hogy nem foglalkozol a hülyékkel, meg az is, hogy ha hülyeséget csinálsz, viseled a következményeit).


Te ugyanis feltettél egy kérdést, amire én tisztességesen válaszoltam. Ha te nem pont erre a válaszra számítottál, az a te bajod.

2013. szept. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nincsen veled semmi baj szerintem, csak most rossz a kedved. Az életben sosem lesz olyan, hogy nincsenek problémáid. Nézd a jó dolgokat, hogy pl. szeretsz edzeni, jó a kapcsolatod anyukáddal.
2013. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gyémántlány ***** válasza:

Vannak ilyen szakaszok, természetes, hogy néha magad alatt vagy. Keress új hobbit, kezdj el valami új dolgot csinálni, csinálj olyan dolgokat, amikben jó vagy, és amiket szeretsz. Ezek által új barátokat szerzel majd. Két évig nem szabad szenvedni egy lány miatt, felejtsd el, nézz új szerelem után!

Tizenhét éves vagy! Diákmunkát is vállalhatnál, ezáltal kereshetnél egy kis pénzt, hogy függetlenítsd magadat a szüleidtől vagyonilag. Legyenek terveid, elképzeléseid, és váltsd valóra az álmaidat! Szinte felnőtt férfi vagy, annyi lehetőséged van!

Mit csinálj? Kirándulj, igenis mozdulj ki! Tarts állatot, ha boldoggá tesz egy cica vagy egy kutyus jelenléte, kertészkedj (jó, ez alapvetően kissé "lányos" de azért hoztam fel példának, mert én nagyon szeretek növények közt sertepertélni) rajzolj, írj könyvet, fotózz! Bármit csinálsz, élvezd! Sok sikert mindenhez! Ne feledd, a GYIK-en mindig szívesen segítenek, azon a pár emberen kívül, aki csak kritizálni tud, mert segítségre van szükséged!

2013. szept. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékes válaszokat, már jobban vagyok egy fokkal!:)
2013. szept. 1. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!