Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ennyire egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ennyire egyedül magam? Ti is voltatok már így?

Figyelt kérdés

Mostanában teljesen mindegy mit csinálok, mindig olyan egyedül érzem magam. Tegnap fent voltam a barátnőimmel a városban, de ott is hiába mosolyogtam, meg próbáltam jól érezni magam, legbelül mégis magányosnak éreztem magam. Pedig nem vagyok az a visszahúzódó, szégyenlős típus, és eléggé a társaság középpontjában álltam. Lehet az a baj, hogy nincs barátom, és szükségem lenne arra, hogy valaki csak átöleljen, és azt mondja, hogy szeret... De amikor legutóbb esélyem lett volna összejönni valakivel, elszúrtam, mert nem tudtam elfelejteni a volt barátomat ( talán még most sem teljesen :/). És a fiú aki most tetszik, úgy érzem, hogy csak játszadozik velem, egyik nap még bókol, célozgat, hogy de jó lenne találkozni, egy hét múlva pedig mintha nem is történt volna semmi, teljesen levegőnek tekint. Pár hete még azon kattogott az agyam, hogy hova lehetne elmenni bulizni, és új embereket megismerni, most meg semmihez nincs kedvem. Csak telnek a napok, és teljesen fölöslegesnek érzem magam :S

17/L



2013. aug. 21. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a bajod,amit te is mondasz.

Nincs kinek megnyílnod.

2013. aug. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsére nincs senkim, így nem foglalkozom a témával :))
2013. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt ilyen, de rájöttem hogy senki és semmi miatt nem éri meg az hogy bánkódjak.. Az élet egy ajándék amit te kaptál! Ki kell használni minden percet és nem lustálkodni. Menj el bulizni, kapcsolódj ki, keress új társaságot ha a régi unalmas, vagy szerezz egy pasit.
2013. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyfolytában így érzek, bár én pont olyan vagyok, amilyen te nem. Szeretem a barátaim és sokat vagyok velük, de néha olyan érzésem támad közben, mintha otthon ülnék magamban a szobában. Nekem is hiányzik egy barátnő, pontosabban szintén a volt, de ugyanakkor bűntudatom is van, mert néha úgy érzem, az embernek önmagában is "teljes értékűnek" kéne lennie. Máskor persze leszarom ezt, és csak szeretnék valakit, akire vigyázhatok és akit kényeztethetek.

24/F

2013. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :) Nekem nagyon furcsa ez az érzés, mert eddig még nem igazán éreztem magam ennyire letörtnek. Én is szeretem a barátaimat, és semmiképp nem cserélném le őket, csak valahogy az utóbbi napokban velük sem tudom annyira jól érezni magam, mint nem is oly régen :S Valószínűleg tényleg találnom kéne egy pasit, csak amint írtam, aki tetszik, az szerintem csak szórakozik velem.
2013. aug. 21. 19:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor próbálkozz valaki mással :) (Persze csak akkor, ha már letisztáztad magadban, hogy túl vagy-e az exen, mert különben rólad fogja azt érezni a következő srác, hogy csak szórakozol vele)
2013. aug. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Énis szoktam ezt érezni..

17/F

2013. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!