Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossza anya vagyok ha a...

Rossza anya vagyok ha a kisfiamat hagyom sirni? Most próbálom megtanitani az egyedül alváshoz és hagyom sirni mert nálunk más módszer nem használ és megelégeltem hogy mindig kézben alszik!

Figyelt kérdés

Ma csináltam elöször és 45 perc alatt el is aludt egyedül de nem mondanám hogy orditott inkább hiszti volt!

5 percenként mentem be hozzá!

Mennyi idő mig megszokja és magától el fog aludni?

Igy majd éjjel is vissza tudja altatni magát?


2010. jan. 24. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én a fiamat majd 2 évesen szoktattam vissza az egyedül alváshoz, sirás-rivás, ki-be mászkálás, hiszti, éhes-szomjas vagyok, tartott kb. 2 hétig, éjjel mindig átsétált hozzánk, kb 1 hónapig

most egy hónappal később, simán elalszik mese után, és egy héten max egyszer jön át éjjel

hosszú és nehéz folyamat volt, de megérte

2010. jan. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

dehogy vagy rossz anya!

szerintem egy hét múlva már nem is fog sírni, nyugi.

én is csináltam ilyet néha.

de készülj fel, lesznek itt, akik leszólnak:)

2010. jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia,

mi is próbáljuk ezt a módszert, már elmúlt 1 éves a babám. Elvileg 1-2 hét alatt van eredménye. Mi elég jól állunk, 2 hete csináljuk, már nem sír, hanem lerakom és alszik. Éjszaka még nem tudja visszaaltatni magát, de gondolom majd az is sikerül.

Én bánom, hogy hamarabb nem csináltuk. Most az a rossz, hogy már nem csak feküdni tud és sírni, hanem áll és kiabál és dobál. Jobb ezen mielőbb túlesni, amíg tényleg csak kisbaba... Első válaszolónak biztos nehéz dolga volt a 2 évesével, hiszen ő már beszél is, és tudatosabban csinál mindent, mint egy párhónapos.

Nem vagy rossz anya, csak ha elkezdted, akkor fejezd is be, ne gondold meg magadat holnapután.

Ja még azt akartam, hogy az én babámnak nem jött be ez a pár percenként bemegyek és megnézem, mert akkor elkezdett reménykedni, hogy mégiscsak kiveszem, és még jobban sírt. Nekünk abszolút az jött be, hogy berakom az ágyba és sír. Szerencsére hamar elaludt, szóval ilyen 45 perces nálunk nem is volt. Én mindig akkor rakom be a kiságyba, amikor már tök hulla a fáradtságtól, így nincs ereje sírni.

2010. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idős. 6 hónapos kor után már nem sérül tőle a baba.
2010. jan. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
8 hónapos!!
2010. jan. 24. 12:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy közbeszólok, de szerintetek milyen idős kortól érdemes elkezdeni? Az én lányom 3 hónapos múlt és képtelen egyedül elaludni. ha leteszem csak erőlködik meg tornázik aztán sír. csak a kezemben tudom elaltatni.
2010. jan. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Kitartás, ne add fel!

Én is végigcsináltam a módszert. Az esti, éjszakai alvás 3 nap után már magától ment, a délutáni alvás volt a nehezebb 2 hét alatt szokta meg a lányom, hogy egyedül kell aludni. Néha-néha előfordul, hogy napközben be kell menni hozzá, de ilyenkor csak dumál, már nem sír!

Mi 10 hónaposan csináltuk végig a módszert, és nálunk nagyon bevált, azóta nincs se cicin alvás, sem karban ringatás!

Tudom, hogy szörnyű hallgatni a hisztit, de nem lesz semmi baja a babádnak sem, és a kapcsolatotok sem fog változni.


Ha kérdésed van írj nyugodtan akár privit is .


Ne add fel, kitartás! Szorítok


1 éves lányka anyukája

2010. jan. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam 1/2 éves volt, amikor ezt a módszert kipróbáltuk. 2 napig semmit nem aludt napközben, majd egyre hamarabb aludt el. 3 hét alatt sikerült neki egyedül, sírás nélkül elaludnia.

Én is rossz anyának éreztem magam, de fel a fejjel.

2010. jan. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13:22 3 hónaposan csoda lenne, ha egyedül cici és ringatás nélkül aludna el. Nekem most 5 hónapos a babám és még mindig heti 3-szor ringatom+nappal is van, hogy igényli. Szerintem fél éves kora előtt ne próbáld.
2010. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

nem,irigyellek, én sose tudtam sirni hagyni. pedig kéne néha, amikor hisztizik.

bar en szemely szerint szeretem ha kezben alszik, mar 11 hós lesz lassan, és sajnos 1-2 ev mulva mar nem fog igy a kezeim kozott elaludni.

2010. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!