Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez sírni hagyás? Valami más...

Ez sírni hagyás? Valami más módszer? Fog?

Figyelt kérdés
Lányom 7 hónapos lesz. 3,5 hónapos kora óta átaludta az éjszakát. Jó néhányszor megébredt,de kis fényt kapcsoltam, mocorogtam és aludt is tovább, volt ,h ez nem jött be,de akkor pár perc ringatás és aludt is tovább. Pár napja ez nem működik. Tegnap este éjfél környékén felsírt,ki kellett venni,ringatás azonnal visszaaludt,de mihelyst be akartam tenni rögtön megébredt...na ezt játszottam 20 percig..majd férjem még ennyi ideig,majd babakocsis ringatás az sem volt jó,közénk vettük az sem..az lett a vége ,h betettük a helyére, majd pár percenként mentem oda hozzá simogatni és 'ss'-zni.Sírást nem hagyta abba..kb 15 percig ment ez és utána elaludt. Foga még nincs..nem is látszik még az ínyén. Ha fog lenne akkor gondolom az ringatásra sem múlna el?
2012. márc. 22. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a foga bántja, nem sok mindent tudsz csinálni:)

Ennyi sírástól meg baja nem lesz, hiszen ott voltál mellette.

2012. márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

Sírni hagyás ha hagyjuk sírni, igen, de ez nem tudom miért szempont :) Ettől nem lesz szaranya, nem félj.

Ha fog, akkor sajnos valóban nem tudsz tenni sokmindent, remélhetőleg hamar túljut.

2012. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor a fiamnak jött az alsó két foga,éjjelente felsírt, sírt,sírt egészen addig míg be nem mentem hozzá, "ss"-gtem, nem volt jó, simiztem, nem volt jó, kivettem és amint a vállamra hajthatta fejecskéjét azonnal jó lett. Nem ringattam, semmit nem csináltam vele,csak rámhajtotta a fejét, megnyugodott, megpuszikáltam, vissza a kiságyba,és aludt. De azért volt olyan éjjel, hogy ezt 6-7 alkalommal is eljátszotta. Most is jön a foga, most dettó ezt csinálja. Szóval lehet, hogy a kislányodnál is a fog zavar. A kérdésed elős felére válaszolva: Nem, ez nem sírni hagyás:-)
2012. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Remélem ha fog akkor gyorsan kibújik.
2012. márc. 22. 17:07
 5/5 letiszia válasza:
0%
nálunk esz kézbe szokásnak nevezik mindenhol jó de legjobb a ringató kézbe vigyazz mert ha kézbe szoktatod vége tudnak a gyerekek sírni győzőgy meg nem éhes nem beteg fogbaj vane ha nincs semmi és ha leteszed sír ha a karodba van akkor nem akkor mással próbálkozz pl mesével fénnyel lágy zenével valami olyannal amihez nem kell kivenni az ágyából de ha eggy kicsit sír sem baj nemkell rögtön a kedvére tenni lessz még hiszti korszak is
2012. márc. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!