Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit érthetett ez alatt?

Mit érthetett ez alatt?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom azt mondta, hogy legyek komolyobb nő. Szerintetek mit érthetett ez alatt. És án 14 éves vagyok és lány, de csak barátok avgyunk, és nem is olyan rég ismerjük egymást, szerintetek?

2013. szept. 13. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem az egyik barátod túl sok kakót ivott,és nem veszi észre hogy még 4 éved van a komoly nőséggel. ne ugorjátok már át a gyermekkort az istenért.
2013. szept. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ilyesmire célzott..mert nekem is ez jutott elöször eszembe, de aztán rájöttem hogy tuti nem..
2013. szept. 13. 21:29
 3/3 anonim válasza:
Wandácska! Mivel nem ismerünk, tippünk sincs, hogy miben kéne felnőttebbnek lenned. Mivel a barátodat sem ismerjük, azt sem tudjuk mire gondolt... Gondolkozz kérlek, mielőtt megfogalmazol egy kérdést...
2013. szept. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!