Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért vagyok ennyire különc?

Mért vagyok ennyire különc?

Figyelt kérdés

Nem mondanám magam átlagos lánynak. Inkább az a visszahúzódó, sötétet kedvelő vagyok. Szeretek barátkozni, de nem igazán megy. Próbálok beszélgetni másokkal, de olyan nehéz. Félek.... Emos vagyok ami miatt nagyon sokan lenéznek. Fekete haj..stb... Annyira egyedül vagyok viszont a szüleim nem vesznek figyelembe. Néha csak szeretnék eltűnni. Mit tegyek hogy ne legyen ennyire más? ( a hibákért bocsi telóról vagyok)

14/l



2013. szept. 16. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért akarsz olyan lenni mint a többiek? Mégis ki néz le amiatt mert emós vagy? Ezt meg is mondták neked vagy csak te gondolod, hogy lenéznek? Hogy érted ezt, hogy nem megy a barátkozás?(nekem ez kicsit zavaros bocsi) Mi a baj a szüleiddel?

(szerintem nem sok hiba volt :), priviben is válaszolhatsz)

2013. szept. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy te emo... ha azt sem tudod hogy hívják.

14/L

2013. szept. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy telóról vagyok. Szerintem meg jól írtam. Érzékenyebb vagyok és sokan emiatt belémkötnek. És igen mondták, hogy lenéznek. Én nem azért vagyok Emós mert ez a menő, hanem magamra ismertem a jellemzők miatt. A szüleimnek elmondtam mennyire magányos vagyok, de le se sz@rtak.
2013. szept. 17. 16:33
 4/8 A kérdező kommentje:
*Emo-s
2013. szept. 17. 16:40
 5/8 anonim ***** válasza:
öcsém, velem is pont ez van :( :O
2013. szept. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még mindig rosszul írtad... gondolkozz egy kicsit (2#)
2013. szept. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok, néhány különbséggel:3*-* uu de jó lenne ha a mi sulinkba járnál :c nos én nem lennék visszahúzódó meg csendes csak az osztályban nem merek hangos lenni, mert félek, hogy kinevetnének:/ Én is emo vagyok:3 Nos arra a mondatra, hogy "néha csak szeretnék eltűnni" felkaptam a fejem*-* én is így érzem:) És ne tegyél semmit! Maradj olyan amilyen vagy, és legyél erős, mi (emok) mindig melletted fogunk állni :) xxx
2013. szept. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2013. szept. 19. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!