Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék, szerintetek...

Mit tehetnék, szerintetek őrült vagyok?

Figyelt kérdés

van amikor Pl. ma is amikor haza jöttem suliból teljesen ingerültté váltam, és egyszerűen úgy érzetem hogy széttudnék törni mindent meg minden... nem tom mi van velem, és kezdek aggódni mert furcsa dolgok történnek velem, folyton, depis vagyok, kezd gyakorivá válni az el fojtott düh miatt a dühkitöréseim és rá adásul megint hallok furcsa szellem hangokat a szobámban esténként és úgy érzem mintha valaki figyelne engem :((

nem tuom mit tegyek! kérlek segítsetek :(

15/L



2013. szept. 17. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy őrült. Ezek igazi élő, halott szellemek. Te elkaptad a szellemkór 4-et.
2013. szept. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
fú de vicces vagy -_-"""
2013. szept. 17. 17:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy az, de mondjuk ha vannak barátaid, mi lenne, ha kicsit többet lennél velük? Elterelhetnék a gondolataidat a szomorúságaid okáról, amiket meg alapból figyelmen kívül kéne hagynod, és a jó dolgok felé fordulni. Hát, ezekkel a szellemes dolgokkal meg nem nagyon tudok mit kezdeni.
2013. szept. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Kezdj el valamit rendszeresen sportolni, vagy otthon tornázni, az levezeti a napközben felgyülemlett stresszt, és este jobban is alszol. Mindezek mellett a rendszeres testmozgásnak számos jótékony hatása van, érdemes belevágni! Sok sikert!
2013. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Itten stresszlevezetéshez ajánlották már asszem másik kérdéseknél a meditációt:) Csak leülsz, esetleg becsukod a szemed, és élvezed a csöndet, akár, gondolom relaxációs zenét:)
2013. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó kettővel mind egyetértek, az idegesség normális a te korodban. Én meg örülnék ha tudnék szellemekről, legalább tudnàm hogy az elmúlás nem a megsemmisülés hanem van utána valami.

Amugy amikor én féltem este, mindig masztiztam (nem vicc), az elterelte a gondolataimat és nyugodtan és vidáman is aludtam utána.

2013. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
`velem is ez van figyelj en ilyenkor amikor felek olvasok egy vidam konyvet vagy vidam zenet hallgatok vagy nezek egy romi filmet:) meg probalm elterelni a gondolataimat
2013. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

3- de az a baj h nincsenek barátaim :,(

4-rendben,köszi :)

5-oké


mindenki- köszi a válaszokat xD :)

2013. szept. 19. 17:05
 9/9 Mihály (S válasza:
Először is szex hiányod van! másodszor vegyél box zsákot vagy járj edzeni! harmadszor ha szellem hangokat hallassz este és úgy érzet hogy figyelnek mormogj el egy mi atyánkot és ezek egyszerre abba maradnak kivéve ha nem vagy hívő de próbáld csak ki
2014. febr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!