Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az baj, ha sajnálom a csúnya...

Az baj, ha sajnálom a csúnya embereket?

Figyelt kérdés

Ma is láttam egy srácot a buszmegállóban, akire ránéztem és egyből megsajnáltam, hogy vajon milyen nehéz lehet neki így párt találni... mert tényleg nagyon menthetetlennek tűnt sajnos :/


Persze alapból is nehéz olyan párt találni, aki minden téren megfelel, passzol, de aki csúnya annak még egy extra nehézség adódik :O


Abba is belegondoltam, hogy mi lenne ha törpe lennék és leszbikus. Na az sem lenne egy leányálom :D


Ja, amúgy igen, nem tudom mit akarok most itt :'D



2013. szept. 20. 00:55
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:
Mindenkinek szíve joga, hogy mit csinál, de ebben nincsen semmi rossz. Nyilván ne mondd meg nekik és akkor nem lesz gond.
2013. szept. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim válasza:
Hány éves vagy?Eltudnád képzelni,hogy olyan jó véleménnyel lennél róla miután megismerted,hogy összejöjjetek akár?
2013. szept. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:

Szerintem addig nem,amíg nem megy ez át szánakozásába.

Amúgy ilyenkor arra kell gondolni,hogy ha megvan az egyensúly,akkor lehet,hogy valami másban jó :)

Pl. nagyon jó humora van,vagy térdig ér neki :D

2013. szept. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Valamennyi esélye lehet, hogy lenne. Ezt így előre nem tudom elmondani neked, mert ilyen még nem volt velem.

De pl. olyan igen, hogy valaki, aki amúgy nem az ideálom alap esetben, a személyisége miatt jobban megtetszett.


De persze ha lányról beszélünk. Pasik nem érdekelnek, akár ronda, akár nem.

2013. szept. 20. 00:59
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
nem villamosmegálló volt? nem kell engem sajnálni, tényleg jól elvagyok egyedül
2013. szept. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Itt nincs villamos, így kétlem :D
2013. szept. 20. 01:09
 7/45 anonim válasza:
40%
Tegyél magadra bőr ellenzőt!mint a lovakra.aztán ezután nem kell hogy fállyon a kis szived.
2013. szept. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:

# 6 még szerencse

már majdnem azt hittem, engem láttál, miután rosszkor szálltam le és tizenöt percig egyedül álltam a megállóban

2013. szept. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Az sem befolyásolna semmit, ugyan úgy egy idegen lennél, mint az a srác :)
2013. szept. 20. 01:24
 10/45 anonim ***** válasza:
Első lépésed a szánalomszexhez. :/
2013. szept. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!